Dymové líčenie - postup

Táto diskusia patrí k článku: Dymové líčenie - postup
Dymové líčenie - postup

Dymové líčenie je stále IN. Chcete vyzerať sexi, zároveň tajomne a zažiariť pri akejkoľvek slávnostnej príležitosti? Tak ste sa rozhodli správne. Takéto líčenie urobí z každej ženy kočku.

los samos

Chcete vyzerať sexi, zároveň tajomne a zažiariť pri akejkoľvek slávnostnej príležitosti? ak k tomu chcete vyčarovať na svojej tvári divošku sama, tak takéto návody s drevenými rukami toho moc nevyčarujú...možno by to chcelo viac ako píšu baby nejaký kurz...osobne sa taktiež prikláňam ku nápadu s pražským make up inštitútom a k ich rozsiahlej ponuke kurzov, kde si istotne každá vyberie

Vaneskaa

Ahoj holky super článok ktorý mi pomohol. Ak ste prejdenej na zľavy ako ja určite sa nezabudnite pozrieť na stránku kuponer.sk ktorá mi ušetrila veľa peňazí :) páčko Vaneska

Li Jou

Ahoj žienky :) krásny článok. Tlieskam :) Baby ak Vás baví make up, vizáž tak mrknite na stránku makeupinstitute.cz . Ide o stránku jedného šikovného centra, kde učia jedny z najväčších bohov v oblasti make upu a vizáže ako sa správne starať o pleť, ako sa nalíčiť a celkovo veci okolo toho. Venujú sa najnovším technikám a trendom v tejto sfére. Mohlo by Vás to očariť ;)