Bojujme spolu!!!

Príspevok v téme: Bojujme spolu!!!
Miusa

Vsetkym prajem dobry den. Tuto temu zakladam pre nas-bulimicky,medzi ktore patrim aj ja. Napadlo ma,co keby sme sa vzajomne povzbudzovali?A mozeme tu pridavat aj svoje jedalnicky,pády,ale aj uspechy. Viem ze takato tema tu uz bola zalozena,ale ja ju obnovujem.
Dievcata,ja Vas uplne chapem cim si prechadzate,pretoze som v podobnen situaci. Najskor som trpela anorexiou,z ktorej som sa pred par mesiacmi uzdravila. Ale potom som spadla do bulimie,ktorou trpim sice len 2 mesiace,no mne to nici zivot ako nikdy predtym. Je to tak PSYCHICKY narocne,ze sa mi chvilami nechce zit! Je to hrozne. Mam chvile ked si poviem,zacnem od zajtra alebo od pondelka,mo nikdy mi to nevydrzi viac ako tyzden. Preto by som bola rada dievcata,ak by sme si boli vzajomnou oporou,hoci sa nepozname. Podme spolu bojovat a porazme tu prekliatu bulimiu! Svina bulimia! My ju porazime!!! Verme si a zvladneme to!

Poradim

Jeee som tak rada ze tu nieco taketo je zalozene. Ja som sa chvalabohu vyliecila z bulimie,ktora u mna trvala 7 rokov.Aj ja viem ako sa citis. Ja ako byvala bulimicka stale chapem tie dievcata ktore toto zazivaju...vyhrat nad bulimiou sa da! Som toho dôkazom. Ja ked som chcela uz s nou prestat,hoci to bolo narocne a velmi velmi tazke,prestala som vracat. Aj ked som sa prejedla,nezvracala som to uz. To bol prvy krok. Neskôr som zacala jest 6 krat denne a trosku som si zacvicila. Po bulimii som pribrala asi 3 kila ale potom som ich zhodila spravnym stravovanim. Treba vediet,ze vsetko je v hlave! Mozete vyhrat.