Mali ste už milenca?

Mojaka

Ja som uz mala dvoch milencov , jedneho aj na sex , trvalo to niekolko rokov a druhy bol len taky platonicky stretavky kavicky , rozhovory , dotyky ......bolo to krasne clovek potrebuje pocas tej zivotnej rutyny osviezenie

Miro41

Som uz 17 rokov zenaty. Manzelke sa to tiez stalo na chate, ale len raz, a uz davno.. ale funguje nam to odvtedy este lepsie.. To len aby si necitala len same negativa..

grckagrc

Muzi to robia bezne, ale im nikto nenadava tak ako zenam do kur..v a to veru niektori muzi su.

Pochybujem, ze je to pravda. Zeny sa s tym nechvalia ako muzi.

Liliane

Fuj, ze sa nehanbis. Pre tvojho slavneho milenca si akurat tak nadoba na vysemenenie. Niektore zeny nemate absolutne chrbtovu kost a ziadnu hrdost. Ked s niekym nechcete zit, tak ho nevyuzivajte na prachy, alebo neviem na co, spravte dotycnemu sluzbu, opustite ho a trtkajte sa potom kade chcete s kym chcete. Nechutne

bfcc

Dúfam že sa to dozvie a že si to pekne odserieš ty sviňa skurvená.... presne kvôli takýmto ženám si radšej ani ženu nehľadám... dnes už to fakt nemá cenu, každá druhá podvádza... Zhorte v pekle všetky!!!