Páči sa vám typy týchto dievčat?

teflon

všetke ženy a dievčata takto vystavujuc svoj hrudny koš na fotkach vela v hlavach mat nebudu skor medzi nohami toho maju veľa.... :-D
a samozrajme našpulena pusinka musi byt a pohlad dračice drsnej...
:-D

michael067

Už len to čo a ako sa odfotí svedčí o nej.
Nepáči sa mi takýto typ dievčat ktoré smerujú pozornosť tej fotky na výstrih. Kde sú fotky celej postavy, alebo len tváre? Čím chce táto žena zaujať? Prsiami? :-D

Rado27

Ja za seba možem povedať že s takými typmi som kedysi bol posadnutý také tri roky dozadu. Ale keď som zistil akej sú povahy takéto vyzerajúce dievčatá a ženy tak ruky preč!
Asi som dozrel alebo čo lebo keď som predtým takú babenu videl v bare alebo aj inde tak hneď sme s kamošmi mali komenty typu mám chuť ju poje*ať, dobrá na trktkanie a pod. Ako sorry ale fakt sme boli taká partia že sme takto komentovali okolo chodiace baby.
Kedže som si prevažne také typy vyberal a bolo ich viac zistil som jedno že sú strašne namyslené, sčasti sebecké, finančne náročné a rozmaznané či príliš zamerané na seba. Celý svet sa akoby krútil len okolo ich osoby, davájú si príliš záležať čo na nich povie okolie, musia byť trendy a držať krok s dobou. Proste snobky s veľkým S.
Teraz mám výzorovo obyčajnú normálnu babenku dobrej povahy ktorú milujem. A nemenil by som ani za hentakú aká je na fotke.
Touto mojou skúsenosťou sa mi doslova zhnusili solárované, potetované, zmaľované a vyplastikované baby. Samá umelina, nič prirodzené. Ešte aj ich správanie je hlúpe lebo idu zo seba robiť premudrelé krásky ale keď majú cigu v papuli a promile v sebe tak sprosté nadávky im idú jedna za druhou.
A bacha chalani, hentaká vám do lacného auta nesadne, to je pod jej úroveň :DDDD

baradu

prilis umely vzhlad, na prvy pohlad zaujme, je atraktivna, ale na druhy a dalsie pohlady je to horsie. no a hentie okuliare, tak to fakt neznasam.

Lenka4389

Taketo baby su strasne hnusne. Prehnane solarko, makeup. Totalne umeliny. Nechapem, co sa na takychto niektomu moze pacit

Marunka

Moireal, mne zas hnedé nesedia na niektorých mužoch :D Ale to sú konkrétni ludia, nie všeobecne, lebo presne ako píšeš, ide o vyžarovanie človeka.

Esm, s tým solárkom máš pravdu :D Keď sa to slečne páči, aj čierna môže byť :D Ale pleť jej veru o pár rokov nepoďakuje :)