Páči sa vám typy týchto dievčat?

Marossss

to dievca sa odfotila prave tak aby kazdemu padli oci do jej vystrihu lebo mne tam padli ako prve co som si na nej vsimol :-D
Je to ale na zamyslenie...

michael067

KJDFAL "Ako berú mužov takéto dievčatá ako bytosti riadené čisto len sexuálnou pudovosťou?"
Ejjj tu až moc do tejto oblasti nezabrdaj pretože ľudia tu aspoň na tomto fore beru riadenie sa čisto len sexuálnou pudovosťou za úplne normálne a prirodzené, prirovnávajú to k ríši zvierat že aj oni sa tak správajú a tak prečo by sa tak nemali správať aj ľudia.
A keď napíšeš veci typu: " ženy ktoré si vyžadujú pozornosť mužov týmto spôsobom, je takáto dievka zaujať aj niečím iným" Nedopadneš tu dobre.
Buď ťa budu brať za nejakého "elitistu" čo sa nadraďuje nad ostatných, alebo za divného človeka ktorý "potlačuje" svoje sexuálne pudy/túžby.

KJDFAL

nepáčia, vyzerajú ako prostitútky na privat
nechápem jedno, čo v hlavách majú dievčatá a ženy ktoré si vyžadujú pozornosť mužov týmto spôsobom
Je takáto dievka zaujať aj niečím iným alebo si tým len dvíha svoje pošramotené sebavedomie a obdiv mužov?
Ako berú mužov takéto dievčatá ako bytosti riadené čisto len sexuálnou pudovosťou?

Forever young

Mne osobne sa nepaci, je to hnus. Ale taky nazor mam na vsetky umeliny.
A tolerancia je velmi pekne slovo, ale treba mat hranice. Nechcem si predstavit ako o 10 rokov na uliciach nestretnete normalnu zensku, len tieto atrapy. A taketo atrapy budu vzorom pre nase dcery. Spolocnost ide do prdele.

Mesačný princ

a_dr1a - no pekne, teraz sa aj ja trošku hanbím, ale len trošku :)

Máš v podstate pravdu, no téma podľa mňa nebola myslená takto, ako si ju ty pochopila...

ale tak no...máš pravdu, mali by sme byť tolerantnejší

a_dr1a

Idiotsky prispevok. Lebo autor/autorka mal/a mat aspon tolko odvahy a guraze, a dat sem svoju vlastnu fotografiu. Ale na to nemas gule, ze?) No dat sem cudziu fotku aby sa tu ini na nej odbavovali a k nej vyjadrovali?)) Kazdy nech sa pozrie sam na seba do zrkadla a hodnoti sam seba. U cudzich je to vsak lahsie, pravda? Hlavne ze kazdy co sem pise ma doma titul Miss :D A vacsina, co ju tu kritizovala, by bola happy, keby aspon takto vyzerali (pravda bez zbytocnych poz licenia ai), alebo keby taku po svojom boku mali. Zi a nechaj zit

Zebra66

Nepáči sa mi, je neprirodzená, pôsobí mužsky, ale údajne sa mužom ženy s troška viac testosterónom páčia. Akurát tie kačacie pery, tak to je už priveľa. Dnes je veľa dievčat rovnakých, jednu od druhej niekedy nerozoznáš. Žiadna originalita. Všetky kačacie pery, všetky silikóny, rovnaké účesy... Ako dobre, že nie som muž, mala by som ťažký výber. Inak - rada by som ju videla odlíčenú. Lebo mnohé aj modelky vyzerajú nenamaľované celkom inak ako na fotkách. Niektoré sú až desné. Takže baby - žiadne komplexy!

www.google.sk