Je mi to trapne, ale stalo sa

Príspevok v téme: Je mi to trapne, ale stalo sa
Evka00

Kedze je manzel velku cast mesiaca odcestovany tak si to robim sama a kupila som si vybrator. Predvcerom som sa robila nim. Neholim sa ako tie mlade baby tam dole a nakolko som bola dost vzrusena tak som si ho asi rychlo strcila dnu lebo s vybratorom mi zatiahlo aj chlpy do posvy a ja som si to v tom vzruchu nevsimla. Ked bolo po vsetkom tak ma to tam zacalo palit a stipat a deje sa to aj dnes. Ako neviem nezostali mi tam chlply v nej? Myslim v posve. A nesposobuju mi nejaky zapal ked tam ostali? Nechcem ist na gyndu lebo by som sa pod zem prepadla ze taka stara koza a vybratorom sa uspokojuje ked ma nato manzela este aj. Ako ja by som ho nemusela pouzivat,lebo ked nieje manzel doma tak mam tolko prace ze na sex ani nemyslim ale teraz sa k nam nastahoval taky mlady manzelsky par a muz z toho paru je strasne pritazlivy aj pre mna staru kozu :D
Nemozem si pomoct ale paci sa mi a tak som ten vybratom potrebovala :D Lebo so mnou vsetky certi siju od kedy je tu ten fesny sused :D
Dakujem sa rady, len mi napiste cim to palenie a stipanie moze byt sposobene.

kolikaren

pani Evka ved vy sa dopustate duchovnej nevery! :-O
Pokukovat po mladom susedovi sa nehanbite a este zenatom ?! :-O
:-D

Marunka

Chlpy ti vibrator vtiahol dnu? Probuh keď si vymýšľate, tak aspoň keby to malo nejaký reálny základ....Máš zápal, choď ku gynde