vyrazky na ohanbi

Príspevok v téme: vyrazky na ohanbi
anetkaaaa

ahojte chcela by som sa vas opytat ci mi newiete poradit ..ked sa oholim tam dole tak po dmi sa mi tam vyhodia vyrazky cervene s bielym vrcholcekom a to uz mam dlho a to sa aj viacerym kamoskam stava..holim sa ziletkou a penou newiete mi nejako poradit..co mam robit aby som to znicila a predchadzala za odpovede dakujem dopredu!!!

aneta

penu pouzivam presne na to.....a ked sa oholim v smere rastu tak sa to poriadne neda ostanu mi tam male chlpky a to vyzera hnusne....

slusny muz

No vazene slecny, najlepsie je holit sa v smere rastu chlpkov. Lebo ak je to v protismere, mozu sa Vam zapalit a tym vznikaju vyrazky. Treba tiez pouzivat špecialne peny na holenie intimnych miest.
Alebo pouzivat nejake specialne pripravky (Veet) na odstranenie chlpkov bez ziletky. Ale myslim ze su dost agresivne, a asi budu urcene len na nohy...

aneta

najprv som nic nepouzivala ale potom vodu po holeni..kamoska mi to poradila ale troska sa to zlepsilo ale nic moc...nechapem a aj kamosky maju s tymto problem vela bab len to nikto nehovoril....newiete nieco prosim......

123456

pouzivas potom nejaku dezinfekciu? moze byt aj obycajna alpa, alebo chod do lekarne a popytaj si taku vodicku RSB, alebo pouzi cajovnikovy olej