Žiadne prsia v 15 :(

Príspevok v téme: Žiadne prsia v 15 :(
vevericka88

Ahojte! Mám 15 a pol roka a nemám žiadne prsia :/ už od 13 sa upokujujem, že mi narastú ale odvtedy mi narástli asi tak o centimeter :/ ale je pravda že iba minulý rok v 14 som mala asi pubertu lebo som zmenila styl obliekania a zacili mi rast chlpy v podpazusi. Menzes už mám, dostala som ho 1.1.2017 a od vtedy som ho mala 3krát. Aj moja mladsia sestra ma vacsie prsia ako ja. Hrozne sa za to hanbim lebo vsetci maju vacsie prsia a ja mam prsia iba 70AA co je nic :( a ja to nechapem a bojim sa ze mi vobec nenarastu (moja mama nema najmensie prsia). Kvôli tomu ma asi žiadny chalan nechce. Kazdy tam ma viac nez ja... Prosim poradte mi lebo mam z toho komplexy a uz budem mat 16 a stale nic. Dakujem

neviem111111

ved si iba teraz dostala menstruaciu, len teraz sa ti zacina menit telo. dockaj este, na kazdeho to pride v inom veku.

LikeaPetrucci

Zdravím, na to máš plno času. Nie každému prebieha puberta rovnako. Odporúčam Vám, ak Vás to moc trápi, užívať nejaky Estrogen, prip. niekde cvicit a brat proteiny.. napr zo stranky -odkaz odstránený- alebo -odkaz odstránený-
Malo by Vám to pomôcť urýchliť procesy.

nalunin

Mas čas čo sa ponahlas a porovnávaš. si pekna taka aka si, Ja som nemala ani v 18, a už som dobre dospelá a stale su malé. Si taký typ.
A hotovo, ked chces trosku turistiku, Možno su chuda, tak nevidno.
Prestan sa s tým zaoberať teš sa zo života.

crazylenka

Ahoj,netráp sa,možno narastú,možno nie..nis push-up ky keď ti to tak veľmi vadí ;) Ja mám 15 a frajera(17) mám pol roka a to tiež nemám boh vie aké veľké prsia :D a navyše sú aj chlapi ktorým sa páčia menšie prsia,také do ruky ;D
Hlavne z toho nebuď smutná,ešte môžu dorásť,no skús push-up,mala by ti to dodať trochu sebavedomia :)

Achjajj

Prsia ti este narast mozu, ale ak by predsa nie, nerob z toho tragediu. Co na tom zalezi? Zivot nestoji a nepada na velkosti prsnikov preboha. Kedy si to konecne niektore zeny/ dievcata uvedomia. Dolezite je aby boli zdrave.

vevericka88

Dakujem zatial :) len som chcela este upresnit ze ja netuzim po ziadnych velkych prsiach, ja chcem mat aspon nejake...

cicuskamala

Ahooj, ja som staršia a nenarástli :D a neriešim to vôbec... azda by si chcela chlapa,ktorý ťa chce pre prsia??
Ja som zvažovala aj silikóny, no za tie by ma priateľ asi zabil :D Vidíš síce prsia nemám, no priateľa áno. A tiež som nikdy núdzu o chlapov nemala. Možno v tvojom veku chalani sú takí,ale ver mi...časom sa to zmení..dospeju aj oni :-) mne sa na zš tiež smiali že nič nemám :D a teraz to nikto nerieši :-) riešia to fakt len deti !! v tvojom veku som sa tým tiež trápila a teraz som za moje lentilky šťastná !! veľmi praktické ! :D