Introverti

Príspevok v téme: Introverti
Chrobacik

Ahojte, zakladam tuto skupinku pre nas, ktori sa necitime dobre v spolocnosti ludi a vyhladavame samotu, radi citame, venujeme sa praci, kde netreba prichadzat do osobneho kontaktu a unikame do svojho sveta pred tym, ktory sa nachadza tam vonku. Pridate sa? Akekolvek rady, poznatky ohladom zivota a prace su tu vitane. Kludne sa predstavte, comu sa venujete, aky je vas zivot.

tichuckahhg

Ja som tiez intovert .Som ticha, nespolocenska a preto som bola pocas zakladnej a strednej povazovana za divnu,tichu,za tu ktora by mala chodit na diskoteky pre nemich,jednoducho na posmech. Dost ma to trapilo a da sa povedat ze ma to ovplyvnuje dodnes.Prave koli tomu mam problem si najst pracu.
Pritom doma som ina pri svojich troch kamoskach som tiez normalna..no akonahle ide o niekoho ineho pride blok.....stale si vravim,ze sa musim chovat normalne ako doma vela rozpravat
..ale jednoducho to nejde..asi mam VADU

Prave preto som rada sama, citam knihy, pocuvam hudbu,venujem sa zvieratkam,hlavne mackam,zaujimam sa o zdravu stravu a mojou best srdcovkou su kvety..
Chcem byt komunikativna,vzdy si predstavujem ze mam kamaratov,chodime na vylety..ale je tu nieco co ma brzdi..
Takze tazko povedat ci som len introvert,alebo ide o ps.poruchu...

Ipsik

Ale ono niečo môžeš poriešiť len v kontakte s ľuďmi, nedá sa úplne od všetkého odizolovať. Aj keď sa nedá byť optimistom, ale aspoň trochu sa o to treba snažiť.

SameHere2

a ešte dodám, že som úplne normálny človek, len sa proste necítim dobre v spoločnosti debilov... preto je mi lepšie keď som sám, lebo veľa normálnych ľudí, ktorým nehrabe nepoznám :/

SameHere2

Ahoj, kontakt s ľuďmi mi nevadí, ale ani ho moc nevyhľadávam, voľný čas namiesto posedenia s kamarátmi trávim pozeraním seriálov na notebooku u seba v izbe :)

Ipsik

Písanie tzv. vysokým štýlom je isto prejavom niečoho, ale ide aj o to, kde takýto štýl používať. Dá sa pochopiť, že aj napriek vysokej, priam šialenej genialite, to človeku vôbec nemusí dôjsť. Také vyjadrovanie sa používa napr. na úradoch, ale isto nie na fóre, kde nie každý disponuje trebárs právnickým vzdelaním. Môžeš si tu pokojne založiť vlastnú tému a tam môžeš ľuďom pomáhať tak, že im budeš zostavovať napr. odvolania alebo im môžeš písať motivačné listy do práce. Zamestnávateľ isto ocení takýto štýl formulovania viet, aj keď s takou motiváciou svojich budúcich zamestnancov by isto ani v tom najkrajšom sne nepočítal. Mne však motivačný list písať nemusíš, ja sa zamestnávam aj bez neho, lebo ja dodám kvalitu a on mi dá prachy. To bude tá najlepšia a obojstranne výhodná motivácia.

SameHere

philips - Nie žeby som ti to priala alebo čo, ale je dobré vedieť, že nie som sama. :) Je to naozaj trápenie.

Jatt

Pre Jatta - "...iba sa snazit pisat "odborno" aby ukazali aki su "mudri" "

Nad touto časťou Vášho príspevku som sa mierne pousmial.

Pre Jatta

Ja by som skorej povedala ze Jattove zaluby su:
-Vychvalovanie sa
-Nahlasovanie pravdivych prispevkov o nom aj ked v nich nie sú ziadne urazky
-snazit sa byt naprosto dokonaly a nepriznat si chybu

Citujem
"Mám ich ľutovať, že neboli obdarovaní ako ja?"
Ty urcite poznas vsetkych tak ako seba, vies, nie len ty si niecim obdarovany :) najviac si vsak obdarovany svojou pýchou, takych ludi mi je luto :) nevedia sa vobec uvolnit iba sa snazit pisat "odborno" aby ukazali aki su "mudri" :)