Som vyhorena

Príspevok v téme: Som vyhorena
nestastna86

Mam pracu, ktora mi doteraz nevadila, aj ked ma nebavila, neobtazovala ma, mala som tolko povinnosti, ze mi pracovny cas rychlo zbehol, sem-tam som nieco dorobila doma. Pred dvomi mesiacmi som zacala pracovat na jednom projekte, kde mi neubrali z povodnej roboty a dospelo to do stadia, ze niektore dni som spala 3-4 hodiny. Pred dvoma tyzdnami mi organizmus vypovedal, prisli horucky, ochorela som a od vtedy proste nemam naladu, chut pracovat. Z projektu mam dat vystupy, ale mne sa nechce, celu velku noc som prelezala v posteli, nepracovala a citim sa vyhorene, mam chut dat vypoved, len kvoli hypoteke nemozem, jedine si postupne nieco zacat nove hladat a ani na to nemam chut, cas, pretoze by to muselo byt zase v tomto obore, jednak kvoli financiam a za druhe ani neviem, co by som chcela v zivote robit a to mam skoro 31. Kde nabrat silu znova pracovat?

hehe1

drviva vacsina nerobi to, co ich bavi a mnozstvo ludi v tvojom veku nevie, co chce v zivote robit, to je bezne.... co sa tyka vyhorenia, musis vypnut, vylet, dovolenka, kup si psa, frajera mas? niekde treba dobit serotonin....
co sa tyka projektu, skus ho dorobit s tym, ze si das ciel, ze ak bude hotovo, pojdes niekam zrelaxovat, skus prechadzky bez mobilu, niekam do lesa, aspon nieco....
pises, ze kvoli hypo nemozes dat vypoved, tak zatial nedavaj, lebo v tej vyhoretosti hladat pracu, no neviem, hlavne ked nemas jasny smer, ktory by viedol k zlepseniu.....
skus to dostat do tej polohy, ako bolo predtym, ze ti ta praca nevadila a ked budes v pohode, tak pohladat nieco lepsie