Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Som duševné chorý

Príspevok v téme: Som duševné chorý
XXBanyasz

Dobrý deň.Mám 15 rokov,od malička som som bol veľmi neposlušný ,neviem si vychádzať s ľuďmi,už dlhšiu dobu nemám ani jedného kamaráta,mávam nekontrolovateľné záchvaty hnevu,niekedy kvôli obyčajným maličkostiach.Počas týchto stavov som schopný fyzicky napadnúť rodičov.Mám neustále obsesívo-kompulzívne myšlienky,doma musia byť zavreté všetky dvere,nikto nemôže držať v ruke vreckovku,nemôžem nič robiť ,keď je niekto na záchode,pretože by bola všetka moja činnosť pošpinená,tým že niekto v tomto momente vykonáva potrebu.Moje myslenie sa mení zo sekundy na sekundu,raz by som všetkých okolo seba najradšej poslal do ri...i, inokedy ich nesmierne milujem a ľutujem , čo som urobil.Stratil som väčšinu svojich záujmov a prejedám sa . Chodím k psychiatrovi , ten hovorí,že mám príznaky viacerých duševných chorôb , ale nič mi zatiaľ nediagnostikoval.Beriem risepro na ukľudnenie,strateru na sústredenie a fevarin na obsesívo-kompulzívne.

Kycera

Pozri,
chodíš k psychiatrovi, máš príznaky rôznych chorôb, preto Ti lekár ešte neurčil diagnózu. Ako som Ti napísala, bolo by dobré, ak aby sa rodičia skontaktovali s týmto bývalým psychiatrom, ktorý sa venuje alternatívnej liečbe. Ak sa k nemu dostanete, zober si so sebou všetky lieky, ktoré užívaš. Som presvedčená o tom, že Ti dokáže pomôcť po zdravotnej stránke tak, aby si užíval čo najmenej liekov a určí Ti aj správnu diagnózu.
My to tu nedokážeme, ale prajem Ti, aby sa Tvoj zdravotný stav zlepšil.

medikamentus

Ahpj. XX, mas to naozaj velmi tazke. Budes sa musiet spolahnut na rodicov,
ktorych mas dufam dobrych a trpezlivych a na lekarov. Nepoznam tieto lieky,
neviem poradit. Ale msis o svojich problemoch hovorit a hovorit. A hovorit.
S rodicmi, s lekarmi. Este napis, ako a co prezivas.