Dozvedel som sa že moj syn je Gay

Príspevok v téme: Dozvedel som sa že moj syn je Gay
fuhaaaaa

Dobrý deň
Minulý týžden som sa dozvedel šokujucu spravu šokujucim spôsobom.
Môj syn má 19, a dlhu dobu mi niečo tajil, žijeme sami len ja a on ale 19 ročný majú svoje tajomstvá.. tak som to neriešil, len minulý týžden sa mi nejako podarilo isť z práce z fitka kde pracujem odísť skôr tak som išiel domov. Videl som už od dverí že su porozhadzované veci trička, topánky na podlahe, tak som si vravel že mladý zase nevie robiť poriadok. tak som mu vošiel do izby kde som uvidel ako ma pohlavný styk so spolužiakom. V tej chvili ma to uplne dorazilo. Viiem že sa má klopať, ale bol som nahnevaný že poriadok nie je ale to že môj syn sa nechá preťahovať chlapom som si naozaj nemyslel. ľudia čo mám robiť aby som to nejako predýchal. ja ho mám velmi rád je to moj syn, ale odvtedy sa nedokážem snim rozpravať, neodsudzujem ho ani ho nevyhanam, len som stoho na nervy, poradte čo mám robiť mám ho len tak prijať aj z priatelom a tvariť sa že sa nič nedeje.. pls. diik

HugoBoss

Rodičia zo začiatku takéto veci riešia strkaním hlavy do piesku, alebo sa vyhýbajú debatám. Ty si hetero, žiješ v spoločnosti, ktorá je prevažne hetero, tak si nerátal s tým, že tvoje dieťa pôjde inou cestou. Ale je to jeho voľba a má na ňu nárok. Pred časom som riešil podobný problém s dcérou. Ako dospievala a videl som, že nejaví žiadny záujem o chlapcov, dokonca sú jej ich flirtovania smiešne, začínal som sa pripravovať na myšlienku, že bude lesba. Nakoniec sa z toho vykľulo, že je absolútne asexuálna. Tiež som to nechápal, zašiel som za odborníkom a ten mi potvrdil. že asexuálov je stále viac, že je to realita a treba to akceptovať. Tak sme si sadli, prebrali to doma. So ženou sme si na to zvykli. Máme len ju, takže je nám jasné, že vnúčatá nikdy nebudú, ani svadba sa nebude konať. Ale prečo by mali byť všetci rovnakí, veď svet má veľa podôb, každý z nás je originál. A tým že sme iní sa navzájom obohacujeme. Stereotypy svet neposúvajú, tak sa na to pozri z iného uhla a neber to hlavne tragicky. Je to súčasť ľudského život, homosexualita bola vždy a je dokonca aj v ríši zvierat.

Marunka

Pozri, tvoj syn neplanoval aby si ho nacapal...Nechcel aby si sa to tak dozvedel. Ale uz to vies a treba ist dalej. Zvladnete to, hoci to bude tazke pre obe strany. Ale urcite si s tym poradite :)

fuhaaaaa

ved mi aj povedal oci.. som takto šťastný.. ja mu to nebranim ale mohol mi to povedať a nie sa to takto dozvedieť... báál sa reakcie rozumiem, ale takto sa to predsa nerieši

Bezmena11

Ahoj tiež som mal problémy so sexuálnou orientáciou a ešte asi aj mám ak tvoj syn je na chlapou je to jeho rozhodnutie a hlavne je už dospelý

Marunka

Netreba sa tvarit, ze sa nic nedeje...Prave naopak, porozpravajte sa o tom. Ja by som ti poradila len jedno - prijmi to. Je to tvoje dieta, ktore ma pravo milovat a byt milovany. Tazko sa s tym asi vyrovnat, ale ver tomu, ze on to ma ovela horsie, pretoze hoci sa stava nasa spolocnost otvorenejsou k tejto teme, nebude to mat v zivote bezproblemove. Najma nie na Slovensku. Clovek ma zit tak, aby bol stastny a neublizoval inym...Ak toto tvoj syn dosiahne, je jedno ci je bi, gay, trans, mimozemstan alebo papez... :)