Dozvedel som sa že moj syn je Gay

Príspevok v téme: Dozvedel som sa že moj syn je Gay
fuhaaaaa

Dobrý deň
Minulý týžden som sa dozvedel šokujucu spravu šokujucim spôsobom.
Môj syn má 19, a dlhu dobu mi niečo tajil, žijeme sami len ja a on ale 19 ročný majú svoje tajomstvá.. tak som to neriešil, len minulý týžden sa mi nejako podarilo isť z práce z fitka kde pracujem odísť skôr tak som išiel domov. Videl som už od dverí že su porozhadzované veci trička, topánky na podlahe, tak som si vravel že mladý zase nevie robiť poriadok. tak som mu vošiel do izby kde som uvidel ako ma pohlavný styk so spolužiakom. V tej chvili ma to uplne dorazilo. Viiem že sa má klopať, ale bol som nahnevaný že poriadok nie je ale to že môj syn sa nechá preťahovať chlapom som si naozaj nemyslel. ľudia čo mám robiť aby som to nejako predýchal. ja ho mám velmi rád je to moj syn, ale odvtedy sa nedokážem snim rozpravať, neodsudzujem ho ani ho nevyhanam, len som stoho na nervy, poradte čo mám robiť mám ho len tak prijať aj z priatelom a tvariť sa že sa nič nedeje.. pls. diik

Gima

Pokial neočakavate od syna vnúčatko, respektíve ženu vášho syna, tak je to uplne jedno. V prvom rade by vam malo záležať na jeho šťastí.

pavel y

nnnuuu, autor témy sem "zavítal" naposledy v polovici apríla. Tému dnes, zrejme, oživil niekto, kto sa veľmi nudí. Preto si treba dôkladne všímať dátumy uverejnenia príspevkov.

nnnuuu

Tak Váš syn má rad mužov, Váš najlepší kamarát má rád mužov a kto potom má vo Vašej rodine rád ženy??? Nuž, moja žena......

West

Možno je to prirodzený vývoj. Aj homosexualita aj asexualita atd. Naša zem je preludnená a nie je žiadúce aby sa ľudia naďalej tak rozmnožovali ako doteraz. Preto sa rodí viac ľudí ktorí nemôžu splodiť deti. Nevidím na tom nič nenormálne, skôr prirodzené. Svet sa nejako brániť musí. O pár rokov to bude aj v rodinách celkom bežné.

vrana80

Super, ze ste sa porozpravali. Ak by si mal pocit, ze to stale nevies nejako spracovat tak urcite pomoze psycholog.

Fuhaaaaa

No tak som sa snim porozpraval, bol to taky prijemny dvojhodinovy rozhovor a pochopil som ze je zalubeny az po usi, a je stastny a ja mu v stasti branit nebudem...musim sa porozpravat a s jeho priatelom... bude to tazke.. dik za rady