Žijem ešte, ak som už ale umrela vo svojom vnútri?

Príspevok v téme: Žijem ešte, ak som už ale umrela vo svojom vnútri?
DeadInside

Stalo sa mi tolko veci ktore uz moje srdce nezvladlo. Tolka psychicka bolest ktore nevie utist. Ked uz sa to ako tak zahojilo tak zrazu do mojho zivota prisiel jeden kamarat. Ale nepacim sa mu viem to. Milujem ho ale on ma uz inu. Za celych svojich 18rokov som nepoznala takeho pekneho a dobreho chalana s tak nadhernym hlasom. Som ako prekliata, vzdy nieco alebo niekoho koho si oblubim stratim. Som skareda a uz nezijem. Uz len skola jedlo a spanok. Moj kazdodenny "zivot".

Sipka

Mila deadl.....
ja mam po 40 tsiatke. a tiez zijem ale uz som zomrela vo svojom vnutri , pred 20 rokmi som prisla byvat ku svokrovcom a vtedy som vnutorne zomrela a trva to dodnes a teraz este musim utierat hovna svokre ktora ma cely zivot psychicky tyrala .....ked som bola dievca. vyrastala som v rodine alkoholika a myslela som si ze raz sa budem mat dobre no mylila som sa , ked sa. raz narodis pod nestastnou hviezdou trpis cely zivot ......nenavidim svoj zivot , keby som tak zaspala a uz sa nikdy nezobudila,.....prosim boze zober ma uz prec

Marunka

Lary, na to je slecna prilis mladunka, aby pochopila vyznam tvojich slov :) Napisal si to pekne, ale v istom veku clovek chapat nemoze ;)
Mila zakladatelka temy, mna by zaujimalo, ze co sa ti take prihodilo za 18 rokov, ze mas pocit, ze uz to horsie nemoze byt. Mohlo sa ti stat naozaj nieco velmi velmi zle, v tom pripade chapem tvoje pocity. Ale rovnako sa ti mohlo stat nieco, co by si napriklad v mojom veku povazovala za vtipne a nic neznamenajuce. Len tym, ze sa este v zivote hladas, to povazujes za nieco hrozne. Napis nam viac, nech vieme...
a preco sa vlastne pytam? Vcera zacalo jedno dievcatko (ma 16) hrat Modru velrybu. Ked som sa pytala preco, zacala vraviet, ze zivot za nic nestoji, ze uz sa nema pomaly ani kam rezat, ze by sa najradsej zabila. A dovod? Rodicia ju nepustili na koncert, kde chcela moc ist.......takze dovod, co sa ti za 18 rokov udialo zle, je velmi dolezity

Lary

Milá slečna.Dovoľ mi aby som ti povedal jednu vec na ktorù som prišiel počas svojho života a to je že.....NAJPRV MUSÍŠ NIEČO VLASTNIŤ ABY SI TO MOHLA STRATŤ ! Nemôžeme stratiť to čo nemáme.