Odcervenie dospelej macky

Príspevok v téme: Odcervenie dospelej macky
Emilova teta

Dobry den vsetkym macickarom. Chcem sa poradit aku pastu by ste mi doporucili na odcervenie 4kg macky. Tabletu do nej nemozem dostat hned ako ju zaciti dostane amok a beha ako sialena, vsetci sme doskriabani, macka bud syci na kredenci alebo sedi do vecera na garnizi a pod. Rozhodli sme sa vyskusat pastu ale kupili sme nic netusiac pastu caniverm ktora bohuzial ale vonia a zrejme teda aj chuti rovnako alo tablety cize ziaden vyznam. Macka to odmieta, sliní, prská a celu pastu vyvratila s odporom. Nepomohlo ani ze bola zamiesana do tuniaka . Existuje nieco co ma pre macky lakavu chut? Napriklad po mase alebo rybach? Potrebujem proste aby to zjedla a nevyvratila. Dakujem

Biela Kobra

Dobry den, pasta je Banminth pre maciatka, dospelej treba dat celu striekacku. Ale odporucam radsej pipetu Advocate, ktora okrem blch a roztocov posobi proti vacsine cervov, alebo trochu drahsi Stronghold, ktory funguje v podstate proti vsetkym vonkajsim aj vnutornym patazitom. My mame 4 macky, 3 v pohode zjedia tabletu a kvoli jednemu kupujeme Advocate, lebo aj s pastou Banminth to bola s nim robota na cely den. Rozhrniete srst, kvapnete mu za krk Advocate a vybavene.

Kelly111

Moja to tiez neznasa, ale vzdy si trochu pasty vytlacim to malej strikacky, tu schovam do vrecka a s macickou sa chvilku hram. Potom ju opatrhne zabalim do deky, aby jej trcala iba hlava, chytim ju za papulku a rychlo jej to streknem :) zalezitost 15 sekund :) alebo ked spi, ostiham jej pazuriky, pevne ju chytim a strek:)