Akoho zbalit? prosim pomozte :)

Príspevok v téme: Akoho zbalit? prosim pomozte :)
macinka

paci sa mi jeden chalan s ktorym sme boli spojeny.cez slovinu si musel vedla mna sadnut.samozrejme sadol si na kraj ako som mu dala ucebnicu bol pricapeny uplne pri mne,samozrejme ostatni sa rehotala lenze iba ja a ja on sme to brali normalne.spoluziacka trepla ze by sme sa k sebe hodili a ako som nanho pozrela bol uplne cerveny. a ja som citila ze aj ja sa cervenama a este raz sme boli s nimi spojeny,ako ma zbadal robil akoze tam neni .. tak som sa usmiala nanho a on nam mna a skolin si hlavu a nieco povedal kamosovy a zakrical pred celou triedou ze: ALE (meno) NEROB VED JE TU TVOJA CAJA! a ten xalan co vedla mna vtedy sedel bol na nho cely den nastvany a furt okolo mna chodil.Co myslite? poradte mi prosim!:) zatial ked ide vedla mna sa nanho usmejem a mam chut si s nim pokecat ale bojim sa ze to nemusi dopadnut dobre :(

lenusik

nooo,tak ho skus zavolat niekam von... mozem ta odmietnut,ALE AJ NEMUSI!!! skus to...alebo ci by ti nedal jeho cislo,no a ze ci by s tebou isiel niekedy von si niekam sadnut alebo len sa prejst...potom napis ze ci to vyslo....papa...

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.