Akoho zbalit? prosim pomozte :)

Príspevok v téme: Akoho zbalit? prosim pomozte :)
macinka

paci sa mi jeden chalan s ktorym sme boli spojeny.cez slovinu si musel vedla mna sadnut.samozrejme sadol si na kraj ako som mu dala ucebnicu bol pricapeny uplne pri mne,samozrejme ostatni sa rehotala lenze iba ja a ja on sme to brali normalne.spoluziacka trepla ze by sme sa k sebe hodili a ako som nanho pozrela bol uplne cerveny. a ja som citila ze aj ja sa cervenama a este raz sme boli s nimi spojeny,ako ma zbadal robil akoze tam neni .. tak som sa usmiala nanho a on nam mna a skolin si hlavu a nieco povedal kamosovy a zakrical pred celou triedou ze: ALE (meno) NEROB VED JE TU TVOJA CAJA! a ten xalan co vedla mna vtedy sedel bol na nho cely den nastvany a furt okolo mna chodil.Co myslite? poradte mi prosim!:) zatial ked ide vedla mna sa nanho usmejem a mam chut si s nim pokecat ale bojim sa ze to nemusi dopadnut dobre :(

lenusik

nooo,tak ho skus zavolat niekam von... mozem ta odmietnut,ALE AJ NEMUSI!!! skus to...alebo ci by ti nedal jeho cislo,no a ze ci by s tebou isiel niekedy von si niekam sadnut alebo len sa prejst...potom napis ze ci to vyslo....papa...