Čo vlastne som ?

Príspevok v téme: Čo vlastne som ?
JaNeviemUz

Dobrý deň. Som 19 ročná baba, chodím ešte na strednú.
Ide o to, že sa mi páči jedno dievča z mojej triedy. Pred nedávnom ma začala neuveriteľne sexuálne priťahovať. Je totiž neskutočne krásna. Celé dni na ňu myslím, vkuse. Túžim ju pobozkať, držať ju v náručí a dokonca mi nevadí keď ma objíma. S nikým sa neobjímam, pretože to neznášam, mám pri tom dosť úzkostlivé pocity.
Je to zvláštne, pretože doteraz som si myslela, že som hetero. Vždy (aj teraz) ma priťahovali chalani. Baby nikdy v živote. Ona je prvá baba, o ktorú mám takýto záujem. Lesbička 100% nie som, to viem. Buď je to len chvíľkové, bláznivo vášnivé pobláznenie alebo som bi.
Fakt neviem.

MobyDick

JaNeviemUz: já nevím kdo jsi, píšeš klučičí typ? Napíšu za sebe. Mně s ve škole líbil jeden spolužák, bylo mi asi 14-15 let, nedávno jsem ho potkal, tisíce problémů v jeho životě, prý se jsem podobný jako on (v problémech), kdyby tak věděl, že se mi líbil, nevím jak by na to reagoval. Za život mě přitahovalo více mužů, ale nemohl jsme to dá ta najevo, a asi je to dobře, teď se to možná změní, jinak zůstanu sám.

Jistou dobu jsem o sobě pochyboval, jakožto nepřiznaný a potlačující homosexuál. Později jsem se považoval za bisexuála, ale to je v mém případě nesmysl, prostě bych hledal typy, které by mi v něčem připomínali muže, a stejně by mě jako ženy nikdy dokonale nepřitahovali. Takto se žít nedá, člověka musíš milovat jako celou bytost. Takže si to ujasni ,ale pokud se ti líbí, a přitahuje tě celkově, tak nevím nevím. Ty to musíš vědět.

JaNeviemUz

MobyDick - No, tak skoro na ňu nezabudnem, si myslím. Ešte zostáva rok školy.
Určite lesbička nie som, no pochybujem aj o tom, že som bisexuálka, pretože, za žiadnou inou sa ani neobzriem. Ale ona je tak trochu chlapčenský typ. Len trochu, ale strašne ma to na nej priťahuje. Ja som ešte viac chlapčenskejší typ.
Len, ja teraz riešim jednu vec, aby nezistila, čo k nej cítim, lebo jej to dávam nevedomky najavo. Až potom si to uvedomím, snažím sa to skrývať, no po čase sa to zase vráti do starých koľají. Hoci to sú len úsmevy a pohľady.

MobyDick

JaNeviemUz: tím je to vyřešeno, a ty musíš na ní zapomenout, nebyla by to opětovaná láska. Mě se také může někdo líbit, ale nezamiluji se, pokud to nemá smysl, pokud by to bylo neopětované. Ovšem z toho už jsem vyrostl. Ale chápu tě, někdy se to člověku v životě přihodí, že se mu poplete hlava. Asi se s tím budeš muset poprat, nic jiného ti nezbývá, a musíš se rozhodnout čemu dáš větší přednost.

Je pravda, že v určitých letech si člověk více vybírá, já už jsem dlouho neviděl nějaký zajímavý objekt, ani nepamatuji. A mám jen jednu možnost, buď budu sám, nebo budu mít štěstí, a já potřebuji něco velmi vážného, možná že to najdu v cizině, kde se chystám.

Kycera

Dievča,
pozri - kašli na tú otázku! Spravila si chybu, tie robím aj ja. Opravila som Ťa len z toho dôvodu, aby si sa nepodceňovala!!! Nič viac a nič menej za tým nebolo. Ostatné sa časom vyvŕbi, neboj! : ) A netráp sa nad tým, dôležitejšie je to, aký človek z Teba raz bude. Si mladučká a máš ešte more času. Možno je to Tvoja spriaznená duša, niekto, koho si mala rada v predchádzajúcom živote a teraz si z toho len zmätená. : )

JaNeviemUz

Kycera - Áno viem, že to má byť ''Kto vlastne som ?''. Nejako som si to uvedomila až keď som založila tému. Teraz ma to žerie, naozaj. Ver mi, ja som na takéto chyby háklivá. A pokiaľ ide o to objímanie, mám rada veľa ľudí. Veľmi. Ale nikdy by som sa nechcela s nimi objať, a keď už, tak by mi bolo nepríjemne. S ňou je to iné a to nie sme také dobré kamarátky. Skôr ''známe''.

MobyDick - Nevedela by som si s ňou predstaviť život. Manželstvo, deti, to vôbec nie. Sú to čisto sexuálne city, možno aj trochu emociálne, ale sú veľmi silné. Ona je na chalanov, takže viem, že by s toho nič nebolo.

Kycera

Zle položená otázka! Ty nie si zviera, vec,...
Takže "Kto si?" Si človek, mladé dievča, kt. sa ešte hľadá a nájde sa. Časom.
A že sa s ňou objímaš? Nič výnimočné, nič mimoriadne! Ja sa bežne objímam s tými, kt. mám rada.

MobyDick

JaNeviemUz: pokud jsi na to přišla až v 19 letech, tak nevím, nevím. Já o sobě vím že jsem gay už od puberty, a najevo jsme to nijak nedal. Později jsem jsem to přirozeně potlačoval, před několika roky bych se ještě hodnotil spíše jako bisexuál, ale s velikou převahou homo. Dnes, už to mám v hlavě velmi uspořádané, takž vím že jsem byl gay, a jsem jím, a budu jím. Nepřitahují mě ženy, ale výjimečně se na určité typy podívám, ale tím to končí.

Víš co je to pravá homosexulita? To je láska ke stejnému pohlaví, jak fyzická, tak duševní, tedy schopnost žít s partnerem v mém případě, a s partnerkou v tvém případě, pociťuješ něco takového? Podle toho jak píšeš asi ne. Bisexualita podle mnohých není orientace, ale jen určité chování, podle mne je lepší volit tak, nebo tak, jinak je to schizoidní stav. To nechci. Ale mě je 37 let, takže už to mám v hlavě uspořádáno a ujasněno, není to lehké, a dobře to zvaž, abys nelitovala.