Bolesti oboch vaječníkov

Príspevok v téme: Bolesti oboch vaječníkov
V_ikkie

Mám 11 deň po menštruácii a už druhý deň ma dosť nafukuje a bolia ma vaječníky na oboch stranách a včera ma boleli aj boky. Cítim aj bolesť drieku, ale keďže mám už 2. rok vysunutú platničku v drieku a časté bolesti od toho, nepripisujem bolesti drieku taký význam.
Tehotná určite nie som, menštruáciu mám pravidelnú, tak neviem čo to môže byť? Mal niekto niečo podobné?

Romanita

Ahoj Vikkie, mám niečo podobné už velmi dlho. Nenapisala si, či sú bolesti pravidelné alebo ťa to chytilo len teraz...Aj keď ťa samozrejme odkážem na doktora, lebo ja ním nie som, no z vlastnej skúsenosti by som rozšírila príčiny bolestí aj na obličky, ak by ti gynekológ nič nenašiel. Nechaj si prezrieť aj tie. 2 roky som sama chodila po lekároch s vaječníkmi, poležala si v nemocnici, kde mi diagnostikovali naozaj fantasmagórie. Ja som mala bolesti pravidelne asi 3x do roka. Lekári sa nevedeli zhodnúť v tom či mám zápal vajíčkovodu, vaječníka, jeden videl cystu další že mam zápal "švindlov". Dali mi tabletky od bolesti a hotovo. Občas bolievala iba jedna strana, občas obe, bolesť mi vyrážala zpredu podbruška, boleli boky, kríže po čase aj stehná, že sa mi nedalo ani chodiť. Dnes už viem že mám chronický zápal obličiek. Chronický zrejme aj preto, že som si celú tú dobu myslela, že sú to vaječníky. Bohužial žiadneho doktora vtedy nenapadlo skontrolovať mi aj tie. Samozrejme nemusí to byť tvoj pripad, doma skús vela tepla, teplé obklady, zavinúť boky do deky či sa ti ulaví...