Opuch dole na krku

Príspevok v téme: Opuch dole na krku
Naty1

Ahojte vie mi niekto poradiť ? Mal niekto niečo také ako ja ? Asi pred rokom sa mi spravil taký menší opuch dole na krku nad kľučnou kosťou.Mala som robený usg asi 5x a nič tam nebolo vidno aj rtg a nič tam nevideli.Ináč mam aj uzliny na krku do 1,5cm ale tie mam už asi 9 rokov. Môže to súvisieť s uzlinami či s krčnou chrbticou.Pošlem aj fotky opuch vidno hlavne ked mam ruku hore.

Naty1

Nelia dlho som tu nebola teraz som si to všimla ten tvoj príspevok, tak ako si natom? zistili ti časom niečo? Mne niee zatial...

Nelia

Nepijem studene, a na vecer mavam krce v krku tam kde je ta akoze voda ci opuch, ja tam mam aj hrcky na celom krku, ano bola som aj na infekcnom vsetky testy su negativne. Vadi mi to hlavne na vecer jak som pisala krce mam a taha ma to. Bola som aj u ortopeda dal mi vankus?

Nelia

Ahojte, tiez chodim hore dolu, nikto nic nevie. Uz sa mi trosku zmensil ten opuch, idem v pondelok na kontrolu sona lebo som mala uzliny zvacsene a nejake hrcky na krku, mala si aj krce v krku?

mymi

Tak ja som s tým opuchom bola aj na sone aj na MR aj u krčného a nič nové mi nepovedali záver napísali: nedokázali sa ložiskové ani expanzívne zmeny, tak ja som sa už vzdala a vy ako ste na tom???