Ako mam dalej zit

Lucy2234

Ahojky... viem ze rada odomna mozno nepomoze , som este mala , neviem ake je to este mat pracu a rodinu . Aj ja som už stratila rodinu, sestra ma nenavidi , tatino mi zomrel ,mamina je tazko chora pricom jediny koho mam je teraz mamina a starsi brat ... No viem , ze ked mi je zle , strasne zle , predstavujem si , ze niekomu je este horsie . Viem , tento vyrok je uz okukany. No neber si zivot . V tom ziale mozno nevidis ludi , ktorym na tebe naozaj zalezi . Rob co ta bavi , a ak nevies vo ta bavi tak mas aspon moznost zacat odznova . Skus malovat , sportovat , tancovat , najdi si to co ta bavi a drz sa toho . Popri tom najdes novych ludi , ludi ktori budu tvojimi priatelmi . Na svete v roznych kutoch su ludia , ktori mozno hladaju niekoho presne ako si ty . Ked si uz vsetko stratila mas priestor na nove veci. Skus sa vyplazit z tiena a okusit svetlo . Aj ja by som sa na tvojom mieste najradsej zabila , ver mi ... ale nespravila by som to . Lebo mam vieru ze moze byt aj lepsie . To jedine vlakenko ma vzdy drzalo nad vodou . Vzdy ked som bola psychicky na dne , vztycila som hlavu a usmiala som sa na svet . Bol to nuteny usmev , ale nevzdala som to . Aby som nestratila nadej . Tak prosim najdi tu svoju , chod von a ŽI :-)