stále sama

Príspevok v téme: stále sama
lalalu

Mám 22 rokov a stále som nemala priateľa ani sex ani bozk. :( Keď sa sa kamarátky rozprávajú o vzťahoch a sexe je mi trápne pretože ani v podstate nemôžem nič povedať. Myslím si že nie som škaredá skôr taká normálna, ale nie som veľmi spoločenská chodievam von aj na diskotéky a vždy dúfam že tam niekoho stretnem ale nikdy sa to nestalo. Neviem prečo to tak je v čom robím chybu nie som ten typ ženy čo by sa pretŕčal a balil chlapov som už zúfala. Keď som mala okolo 15-18 rokov hovorila som si, že to nie je až také hrozné, že nikoho nemám. Mám ešte čas a príde to v pravý ten pravý moment. Teraz mám 22 a stále nič. Myslím že robím niečo zle ale neviem čo.

bardos

Nemam sex, och boze, zrutil sa mi svet... tato doba je zvratena... kedysi, este pred vojnou, nemala sex ziadna zena, teda len na plodenie deti. A vedeli vychovat deti, neraz aj 4-5, a udrzat rodiny, az do smrti.. Vynimky, co mali sex len tak, boli povazovane za prostitutky. Zeny ucili stare baby, ako odolat muzovi, a ako pretrpiet to nutne, teda ako prezit sex, ked bude muz nahodou chciet, aby to bolo co najskor prec... vy ste pokazene k.rvy, zle sa na vas pozera, co z vas tato muzska perverzna generacia vychovala...

Nelligrey

Ahoj mam tiez 22 a momentálne som sama no niesom dlho ... som tiez normalna bežná , milá baba som však velmi nespoločenská ziadne diskotéky,bary vikendy trávim vacsinou doma s rodinou pri tv alebo ked je teplo tak von v záhrade , škola atd :) stretávam sa akurat obcas s kamoškami...no poviem ti to takto moj prvý si ma nasiel DOMA ! Naozaj som zistila ze ked to do tvojho zivota ma prist najde ta to aj zamknutú v sejfe a ked nema tak ta to nestretne ani ked budes kazdy den na diskotéke...ide o to co vyzarujes aka energia je okolo teba ... ked si v energii nedostatku( nemam partnera nemam lasku som sama ako kôl v plote som zúfalá lebo nemam nikoho atd atd plno takýchto nanič presvedčení) tak ti aj skutočnosť okolo teba len toto vsetko potvrdzuje a neda ti nic ine len to co sama mas v sebe ....na to je plno knih napr Piere Franckhl ako si spravne priať atd...mne ohromne pomohli tieto zistenia...hlavne mysli pozitivne vytvor v svojom zivote podmienky pre lasku zi v dostatku užívaj si zivot aj sama noa co? Tes sa rob co ta bavi bud proste stastna a laska k šťastiu patrí hned si ta najde nevešaj hlavu viem mam aj ja takeho depresívne chvíle ale musis veriť ze vsetko naozaj vsetko co chces dosiahnuť vies dosiahnuť sama :) pracuj na sebe čítaj alebo pozeraj videá alebo co chces ver mi vsetko sa da

neznamy1986

Ja som bohužiaľ tiež ešte žiadnu partnerku nemal...

Btw: Netreba chodiť na diskoteky, ale na ine akcie (koncerty napr :P )

Kiwi

lalalu neboj nie si jedina :) Ja mam tiez 22 a nemal som este ziadnu priatelku ani sex. Nie som ten typ chlapa, ktory by sa k*rvil kade chodil... V dedine si uz o mne suskaju ci som neni buzik :D Podla mna si na diske normalneho chalana nenajdes... teda sudim aspon podla mojich kamosov, ktori sa tam idu iba zabavit a dobre ozrat.

joe26

Keď som mal 20 tiež som sem písal niečo podobné ,dnes mám pomaly 27 a nikdy som nemal priateľku ,problém je že mám vysoké nároky ,mám rád samotu a nechodím do spoločnosti :-)

WHISPER

moja známa mala prvy krát chlapca v 27 pred 3 mes...
a vieš ako to dopadlo?
o*s*ral ju... dievčina sa este naliala alkoholom aby mala odvahu,
potom ani netušila ci vobec pouzil ochranu (akože nechápem)
a teraz už 3 mesiace riesi a robí si testy či nie je tehotná..
a s dotyčným už nie je...
no stálo jej to za to??? nestálo..
zbytočne "sa dala" nejakemu debilovi...
ja by som dnes tiez inak uvazovala a radsej by som to predala nejakemu aabskemu šejkovi za 100 000€
ako dať to nejakemu debilovi ktorý si to ani neváži...

Mesačný princ

A zamyslela si sa aj nad tým, že možno nepatríš do sveta diskoték a takejto spoločnosti v akej sa pohybuješ? A že preto nikoho nemáš?

Možno by ťa skôr oslovili iné typy ľudí podľa toho čo vyžaruješ. Nikdy nevieš.

NaRovinu

lalalu - Nechcem byť drzá, ale buď rada, že máš aspoň kamarátky. Čo by som ja dala za to, aby som ich mala... Vôbec neviem, čo to kamarátstvo je. O týždeň budem mať 19 a možno to bude znieť čudne, ale chlapov vôbec neriešim.
Ak nie si škaredá, určite si niekoho nájdeš. Dnes si väčšina chlapov vyberá baby podľa vzhľadu.

Jatt

Vo Vašom veku nie je nič nezvyčajné na tom, keď je človek bez partnera, najmä u osôb ženského pohlavia. Práve ženy zvyknú mať na partnera vysoké nároky, často ďaleko prevyšujúce ich vlastné kvality.

lLily

to je uplne normalne, tento tyzden tu o tom pisalo uz asi tak 10 ludi v rovnakom veku ako ty, cize na tom nie je nic nezvycajne