Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Liga proti rakovine-podvod

Príspevok v téme: Liga proti rakovine-podvod
Ukazka

Preco sa nikde nehovori, aka je tato LPR podvod? Bol niekto z vas na onkologickom oddeleni? Kde idu tie vyzbierane miliony? Ja som bola na oddeleni onkokologie. Povodne som si myslela, ze to budu normalne izby, nove, kedze sa stale zbieraju peniaze. Upresnim Roosveltova nemocnica v BB onkologicke oddelenie vyzera ako este z pred vela rokov, stare postele, take co ked chcete choreho pacieta nevladneho nadvihnut, aby mal hlavu vysie, tak odspodu tej postele silne tlacite aby sa to nadvihlo, a chudak pacient pri tom ako mu to nie je prijemne. Predstavte si, ze na takto propagovanom mieste, ved LPR pomaha nemaju ani len teplomere na lozkovom nic. Je to hanba. Do toho oddelenia ani euro rozhodne z vyzbieranych penazi neslo.
Skuste sa zamysliet kam idu tie peniaze. Ste tak sprosti, ze prispievate niekomu na vrchu pyramidy LPR, a ten sa smeje aki ste sprosti ako mu zbierate peniaze. A mozno par % z vyzbieraneho da naozaj na onkologicke problemy, ale vacsinu si necha. Skuste si o tom nastudovat, do vykazov ekonomickych da polozku ine. A to si necha. Tak opat sa buduci rok oznackujte kvietkom zltym, to som ja kreten co prispievam nejakemu bohacovi kazdy rok a usmievam sa :-)

gulugu

najjednoduchší sposob je tam urobiť brigadu aby to tam vylepšili, žiadny iní rýchly sposob neexistuje,to možu urbiť dobrovoľníci.a hotovo..