Akné

Príspevok v téme: Akné
jaaa helouuuu

Ahojte ludia:) potrebujem rady, pomoc cokolvek.. neviem niekedy co uz mam so sebou robit. Rano vstanem ako obvykle okolo siestej a kedze mam aknoznu plet tak mi strasne dlho trva kym sa vychystam do skoly.. casto chodim neskoro niekedy vobec nepridem. Mam 14 rokov psychika je na bode mrazu, mavam strasne depky, vela vymeskavam v skole, niesom so sebou spokojna ani to co robim a ani to ako vyzeram.. mam strasne nizke sebavedomie a vzdy si ludia domna rypnu koli niecomu.. koli akne alebo kilu mejkapu. Niekedy to fakt nezvladam a rozplacem sa na wc v skole. Stale chodim so sklonenou hlavou.. mam vela kamaratok aj kamaratov ale hambim sa za seba. Na akne berem vitamin A C B E a zinok. Pijem aj 4 litre vody denne, nejem mliecne a sladke a mastne jedla obmedzujem najviac ako sa da.. Na plet pouzivam Skinoren (na predpis od koznej) a pouzivala som kozmetiku Bioderma (krem) len nebola niaka velmi osozna a uz sa mi aj minula tak som ju prestala pouzivat. Dalej pouzivam Uhlove mydlo ( take cierne s aktivnym uhlim prirodne) a peeling od Garnier. A na odlicovanie Bioderma gel. Takym trochu tazsim akne trpim uz vyse polroka a neviem co mam robit prosim niake rady typy cokolvek ? :/ x(

joe26

Ahoj v tvojom veku je to normálne ale viem aké to je ,skús teetrea olej ,zvlhčovať pleť naparovaním a na noc detský zásyp .