radšej zhorieť ako vyhasnúť

WHISPER

no bud budeš revať do vakuša a stazovať sa, lutovať sa aký si ty chudáčik... a lutujte ma...
alebo sa uvedomíš, určiš si ciele, kazdy clovek má nejake sny, vysnivana práca..atd... a ísť si za nimi...
tak bud si zivot urobiš prijemnejsim ze budes robiť veci ktore ta bavia..
niečo budeš robiť so sebou, hlavne zmena zivotneho stylu, sport, zdrava strava, lebo v zdravom tele zdravý duch....
..alebo sa budeš lutovat do konca zivota..

"každý si je strojcom svojho šťastia.."

Marosko-n

Vážený ,,fucktheworld ,, demonov nechaj na pokoji aj všetkých duchov, teraz žiješ svoj život tak ho chyť za pačesy a začni prespektívne žiť. Veď život je aj zajtra, za týždeň ,o mesiac o 10 rokov, a ty si chceš skaziť život zahodením flinty do žita.
Nesmieš pripustiť aby ťa niejaký duchovia otravovali !!! Si pre BOHA cennejší ako nejaký demon alebo duch.

Yak

asi sa budem opakovat, mozno nie, ale poradim ti jednoduchu a samozrejmu vec - ini ludia nemaju take negativne nazory na ostatnych aj napriek tomu ze sa im tiez nepaci kazdy. takze co je inak v tvojom pripade ? porozmyslaj. bez toho sa daleko nepohnes. ty robis teraz to ze si vsimas len symptomy ktore by si chcel zmiernit, ale nepremyslas nad pricinou.

Omalovanka

Ahoj. Mne tiez idu ludia na nervy, hlavne ti plytki ako taniere.
Tiez som teda radsej sama so sebou. Ale prekvapilo ma, ake
obohacujuce je rozpravat sa so starymi ludmi. Skus to.
A dopraj si cas.

fucktheworld

Omalovanka, čítal som niekoľko kníh, niečo od E. Tolleho, Dana Millmana atď. Tieto knihy mi niečo dali samozrejme, ale cítim sa ešte viac oddelení, odstrčení od ľudí. Potrebujem pracovať, niečo si ísť nakúpiť, ísť niekam von, proste socializovať sa. Týmpádom prichádzam do kontaktu s veľa ľuďmi a mňa to strašne oberá o energiu. Čím ďalej tým viac nemám rád ľudí, rozčulujú ma, to ako sa tvária, ako si chodia, ako sa správajú..proste ja neviem, čo mi je. A fakt, že radšej by som nebol.
To, čo ti syn vykričal, to hovorievam aj ja. A trocha s tým súhlasím, lebo som sa ani nepýtal, prísť niečo naučiť.

kafe

do hôr sa odsťahovať nemusíš, ale občas sa tam pozrieť môžeš. Divil by si sa, koľko zaujímavých, šikovných, dokonca single báb tam chodí (chlapov tiež). Len ty tráviš čas v shopping centrách tak sa nediv, že máš skúsenosti aké máš.
Čoho máš plné zuby si už zo seba vypľul. Nuž a teraz sa fakt ťažko zamysli - čo by si chcel, čo sa ti páči, čo máš rád, chlapče? Nad týmto premýšľaj, skúšaj, hľadaj, vyboč zo svojej komfortnej zóny... Ten kyslík v horách je skvelým pomocníkom, dumaj o tom čo chceš niekde vonku. Vyberaj si inú spoločnosť, ak sa ti nepáči tá, ktorú momentálne okolo seba máš. Sú dobrovoľníci čo opravujú zrúcaniny, pridaj sa ak máš chuť robiť niečo iné: www.hradlietava.sk
Sú tábory pre mladých mimo civilizácie: www.katarinka.sk
Je kopec bláznov čo sa venujú naozaj aj niečomu zmysluplnému, je jedno či v práci alebo vo svojom voľnom čase, ale robia čo ich baví. Prečo si ty skysol na mieste a NErobíš niečo, čo by ťa napĺňalo? To neni chyba tých povrchných ľudí a fuj fuj zlej skazenej spoločnosti. Ale tvoja. Tak sa pozbieraj a hľadaj teda niečo iné vo svojom živote. Nie si väzeň odsúdený na doživotné kávičkovanie v nákupných centrách, tak prečo si vyberáš stále dookola blbú spoločnosť?

Omalovanka

Nemusis ist do Tibetu. Existuju aj knihy, staci citat. Vyber si pre seba
co ta oslovi. Lenze, na to treba trpezlivost a pokoru. Mladi to maju dnes
sice naozaj tazke, v podstate sa len uzivit stoji namahu. Lenze mladi
chcu vsetko hned a naraz. Byt IN a mat vsetko digitalne. Ked sa im to
nedari, tak sa im nechce zit.. Hoci, aj keby si mal zlatu tehlu nebudes stastny
a rad na Zemi, pokial nepochopis, preco si vlastne TU.
Moj syn mi raz vykrical, ze on sa na tento svet nepytal!! Smiesne.Kto z nas
sa
sem pytal? Asi sme sa prisli cosi naucit a asi to treba hladat a je to coraz
tazsie.
Toto je na tyzdnovu debatu vratane noci. To sa neda.
Zacni tym, ze na zaciatku bolo Slovo..
Mozno si ma vobec nepochopil, nevadi, aj tak ti zelam, aby si sa mozno
aj z toho Tibetu po rokoch ozval :)

fucktheworld

omalovanka, tak to aby som sa odsťahoval niekam do hôr alebo do Tibetu, lenže z čoho by som potom žil.

Ipsik aj ja som rebelom proti tomu, čo vidím, ale cítim sa, že nikam a nepatrím a už nevládzem takto.

Galdur s akými anjelmi?