Je to astma?

Príspevok v téme: Je to astma?
Lucka555444

Ahojte, mám 24 rokov.
Niekedy sa mi stáva že mám počas sexu ako keby záchvat neviem čo to je....nemôžem sa nadýchnuť musím sa posadiť a pomaly to rozdýchať...Mám pocit akokeby mi niekto sedel na hrudi. Keď som si čítala príznaky astmy vždy tam bolo napísané že počuť akési pískanie ale to som teda nemala, len nemôžem dýchať. Priateľ sa vždy strašne zľakne a je to pre nás oboch dosť nepríjemné. Keď som bola malá robili mi testy na astmu ale hovorila ze mam len tú slabú, že to ako keby som ani nemala....lekárke už nechodím lebo ma to doteraz v ničom neobmedzovalo...Je možné že je to astma, alebo mám hľadať dôvody inde? :-/

Asik

Ano moze to byt astma kedze si mala zacinajucu astmu ktoru si neliecila mohlo nastat zhorsenie astmy.A kedze zacina pelova sezona mozes mat zhorsene priznaky astma totizto ide ruka v ruke s alergiou.Takze navstiv lekara a pneumologicku ambulanciu aby urobili testy aj spirometriu ktore potvrdia astmu daju ti lieky spraye a bude sa ti konecne lepsie dychat a ziadnu tazobu nebudes mat na hrudniku.

Kycera

Nemyslím si, že je to astma. Myslím si však, že by si tento svoj problém nemala podceniť a mala by si zájsť k lekárovi. Môžeš byť alergička,...