Zasadla si na mňa triedna pomoooc

Príspevok v téme: Zasadla si na mňa triedna pomoooc
Tyia

Ahojte mám strašný problém , nechcem koli nemu ani žiť, a už dupľom chodiť do školy.Som prvy rok na strednej a na začiatku sme dostali triednu,všetci sme ju mali radi vyzeralo že aj ona nás,ale bola to len pretvarka z jej strany,chcela si nás omotat okolo prsta aby s nami manipulovala,začalo to tým že si začala vymislat vlastne pravidlá kt. Boli rozpore so školou ,zacala znamkovat ako sa jej zachcelo ,(celej triede) jeden odbor sa jej podriadil a sú ňou doslova utlacany,boja sa jej takže jej nič nemôžu,s druhým odborom nemá ziadnu hodinu takže oni to tak nevnímajú ,a tretí odbor sme mi,my jediný ktorí proti nej bojujeme ako sa len dá ,neskôr nám začala vypisovať domov vymislenu alebo prekrútenu realitu,lenže keďže večsina rodičia veri svojim deťom poslali ju kade ľahšie ale moji patria k tej mensine,tvrdiaa mi že si vymislam, nechcú si to dať ani vysvetliť hneď na mňa navrieskaju,alebo ze ona si nemôže vymislat,hoci čo jej pekné poviem prekrúti a napíše mojím rodičom,ja mám za to veľké problemi doma,uZ začala každý deň im vypisovať čo som robila cez deň až na to že je to všetko vymislene,keď sa snou snažím nerozprávat aby som zasa nemala problemi tak napíše že som ju ignorovala a bola drzá ,keď sa jej niak zdoverim tak to prekrúti a napíše tiež znova rodičom,ja už neviem čo mám robiť ,už nechcem trpieť v škole a dokonca aj doma len koli nej ,pomôžte mi čo mám robiť ,ako mám bojovať za spravodlivosť? Ďakujem