Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
Petero222

Chcem sa zabit lebo som hrozny chalan a mam 12 rokov. Chcem sa zabit lebo som hrozny na svoje sestry. Vzdycki na ne nadavam ale nechcem. Proste to zomna vileti ale to ma neospravedlnuje. Skusal som to ale som srab tak v najblizsej dobe chcem skocit pod auto. Svoje sestry mam naozaj rad ale oni mna asi nie a to preto lebo som proste debil. Ak si to citas tak us som asi mrtvy. Cau cau..

Kuti

Rescue...
Blizki rodina atď...Na mňa sa už všetci vysrali...Oje má o všetko...deti,peniaze ,majetok...A akože stari známi čo som dôveroval...Lebo verím ľuďom čo poznám lebo ja nikdy nezradim...Tak povieš mi teda prečo sa mne oplatí žiť???

Rescue1

Sebevražda neje riešenie skuste najst novú cestu sebevražda čo svama spravi vy ubližíte rodine blizkým tak su aj iné možnosti než na to mysliet.

18r

Dobry vecer, kazdy den myslim nad samovrazdou kedze ma matka psychicky tyra a nemam kamaratov a na koho sa obratit. K tomu este aj vyzeram otrasne a nenavidim svoj zivot. Sice sa nezabijem lebo na to nemam odvahu. Samozrejme na eutanaziu pojdem o pár rokov. Ale strasne ma mrzí ze som sa dnes preriekla pred otcom ze "ak si nieco spravim tak nikomu nebudem chybat". A strasne som ho tym zarmutila co mam robit teraz :(

bella21

Petero, čo keby si namiesto úvah o samovražde začal na sebe pracovať? Dobré je, že Ťa mrzí, že sa nepekne správaš k sestrám. Vždy, keď sa Ti to stane, choď za nimi a ospravedlň sa im. Otvorene sa s nimi porozprávaj, že nevieš, prečo nadávaš, keď ani nechceš, že Ti to nejako vyletí z úst a potom Ťa to trápi.

Skús sa zamyslieť, v akých situáciách máš pokušenie nadávať na sestry a potom si dávaj na to pozor. Je ťažšie kontrolovať sa. Možno hneď neprídu výsledky, ale aj snaha sa počíta. Keď sa ti to stane ešte 20-krát, 20-krát sa pôjdeš sestrám ospravedlniť, keď 50-krát, tak 50-krát sa ospravedlníš. Toto však nie je dôvod na to, aby si sa chcel zabiť. Buď chlap a bojuj. Uvedom si, že keby si niekomu skočil pod auto a zomrel by si, tomu vodičovi by si zničil život, lebo by sa kvôli Tebe trápil výčitkami svedomia možno až do svojej smrti. A to by bolo z Tvojej strany sebecké a nefér.

Teta GRAMATIKA

Počúvaj chlapec..
Máš 12, život pred sebou a hubu plnú nezmyslov. Skôr než niečo také vypustíš z pusy, porozmýšľaj. Sú to tvoje sestry a ľúbia ťa. Si idiot, to si rovno povedzme.. Ak by si veľmi chcel, nemusel by si k nim byť hnusný. Všetko sa dá, ak sa chce.
Ja byť tvojou matkou, riadne ťa preplesnem. Si obyčajný rozmaznaný fagan, spamätaj sa! Nevieš čo od dobroty?! Toto milujem, keď malé decko začne vravieť, aký ma nanič život a chce sa zabiť. Takú by si odo mňa dostal, že by ti stena dala druhú! A svinským krokom by si sa šiel učiť slovenčinu, do ruky PSP, SSJ, KSSJ a nevyliezol by si odtiaľ, kým by si sa neprestal správať ako debil! Čo si myslíš, že si zaujímavý?!
Tvojim rodičom treba asi vysvetliť, čo si ty za kvietok. Preplesnúť, zákaz internetu, knihy do rúk. Hneď by si sa uvedomil. Fagan jeden rozmaznaný.

Teta GRAMATIKA

Počúvaj chlapec..
Máš 12, život pred sebou a hubu plnú nezmyslov. Skôr než niečo také vypustíš z pusy, porozmýšľaj. Sú to tvoje sestry a ľúbia ťa. Si idiot, to si rovno povedzme.. Ak by si veľmi chcel, nemusel by si k nim byť hnusný. Všetko sa dá, ak sa chce.
Ja byť tvojou matkou, riadne ťa preplesnem. Si obyčajný rozmaznaný fagan, spamätaj sa! Nevieš čo od dobroty?! Toto milujem, keď malé decko začne vravieť, aký ma nanič život a chce sa zabiť. Takú by si odo mňa dostal, že by ti stena dala druhú! A svinským krokom by si sa šiel učiť slovenčinu, do ruky PSP, SSJ, KSSJ a nevyliezol by si odtiaľ, kým by si sa neprestal správať ako debil! Čo si myslíš, že si zaujímavý?!
Tvojim rodičom treba asi vysvetliť, čo si ty za kvietok. Preplesnúť, zákaz internetu, knihy do rúk. Hneď by si sa uvedomil. Fagan jeden rozmaznaný.

menooo

seeerus Petero222

jahaaaj ty si trdlo´
tha sestry a dievcata su take .. zvykaj sa :D
too musis hrat ze si silny :D ale iba zo srandy, to je najdolezitejsie ^^
baby su prosto take .. hnevaju sa, placu, su furt nespokojne
oni su prosto take, vôbec to nerobia naschvál
schvalne, skus sestram povedat ze ti je velmi luto ze si k nim taky .. a uvidis oni budu mile ze to tak nemysleli : )
inak zbieras daco? myslim karticky, alebo dake sporty, alebo knihy
ja ked som bol mladsi tak ma napr. riadne bavili stavebnice .. najskôr take na styl "cheva" (velke kocky), potom lego a neskor pocitace a systemy a podobne
poradim ti, vzdy sa zabavaj : ) vzdy vzdy vzdy .. a ked uvidis ze sa sestram nedari (maju toho vela v skole/v praci/vztahy ..) tak ich len povzbud .. spytaj sa co ich trapi ... oni budu hovorit tak sa tvar ze pocuvas :D .. ale pocuvat ani nemusis .. hlavne nech hovoria oni ... a potom ked ta uz bude z toho boliet hlava, tak im povedz co maju spravit a povedz ze musis sa ist este zahrat a nechaj ich a chod sa zahrat
uvidis oni budu radi ze si im poradil a zaroven ze si ich nechal same (lebo to potrebuju, nechat si ulezat veci v hlave)
a vtedy mas vyhrate, tha lebo sestri zase zle robia a ty sa hras ! :D takze win win :D
drzim palce a isto sprav daky blog o tom co zbieras