Moja dcera

looofy

ake nechutnosti, to co zas za mudry koment, kde sme v stredoveku? a ty si z akej nechutnosti stvoreny potom. nic na tom nie je. decka velmi skoro dojdu na to, ze osuchovanie sa o vankuse, rohy postele a ine predmety im prinasaju prijemne pocity. no kto to zaprie. priroda to tak nastavila. netreba za to decka hresit, vyhrazat sa im ze poviem to panovi fararovi, poviem to ocovi, babke...este im narusite prirodzeny psychicky vyvin, potom z takych uchylovia rastu a zeny ktore nevedia dosiahnut orgazmus cely zivot...nevsimat! decko vie ze to nema robit, preto sa skryva, tusi, ze ho to nikto neucil..casom samo dojde na to, netreba mu zakryvat oci pred pravdou ani ho trestat. staci povedat to sa nerobi, je to neslusne, poial to skusa v skolke, vonku dat po prstoch ze je to hanba..na verejnosti to predsa nikto nerobi to si zapamata..hlavne z toho nerobte vedu, nevydierajte dieta, ani mu nevravte vety typu hnusis sa mi

Lary

Je to úplne v poriadku a je to prirodzené.Ťažšie sa s tým zmierniť lebo je to predsa dieťa ale aj ono sa vyvýja .Veď niektoré dievčatá majú už v takomto veku menzes a plne vyvinuté pohl.orgány.Myslìm na materstvo.Tak preco nie na sebaukájanie.Myslím že ty to skôr prežiješ ako keby ťa pristihla ona ako to robìš manželovi ùstami.Prepáč nemala to byť urážka musel som to povedať na plnú hubu pre lepšiu ilustráciu.A kto má iný názor buď je 100 rokov za opicami alebo nech ide do kláštora.

Bubliii

Jasny fake, take temy tu uz boli, najprv sa holila, potom sa bozkavala a teraz toto..ani na to nereagujte, niekto si evidentne robi dobre

ninjja

Hrať sa s bábikami ? však nemá 5 !!! úplne normálny vek ... proste jej to treba vysvetliť atď. , a že je to nevhodné robiť doma a pod. keď nie je sama ....

medikamentus

ee..tak toto fakt netusim. Ale hlava a cosik vnutri mi hovori,
ze sa spravat normalne a ak pride vhodna chvila, povedat
ze je to normalne. Ak nevidela, ze ste to videla, tak nehovorit
nic. nemam skusenosti, tak prosim s rezervou.

hostakj

Na tvojom mieste by som ju pokarhal, patrične ju potrestal. 12-ročna sa ma hrať s bábikami a nie robiť nechutnosti...