Asi depresie

Príspevok v téme: Asi depresie
idzurke

Dobrý deň, už mesiac trpím na to, že keď som sám alebo doma bez okolia že niesom von atd. trpim strašnymi depkami a nič ma nebaví, neviem sa sustrediť na určite veci čo robim ale robim ich tak či tak ale akoby nevedome :) začalo sa mi to diat asi 2 tyždne po tom čo mi zomrel ocino, prosím niake rady? ďakujem, mam 17 rokov

XXI

Nebud doma sám. CHd medzi kamarátov, medzi ľudí aby bola tvoja myseľ zamestnaná, časom to prejde čas to vylieči.

Ipsik

Tak to mi je hrozne ľúto. Musel si ho mať veľmi rád, aj on teba, keď máš z toho depresie. A čo sa mu stalo, že zomrel? Len sa snaž držať, musíš ísť ďalej, aj keď je to hrozné. Venuj sa škole, aby si mal prácu. Život sa bude vždy pokúšať o to, aby nás zlomil alebo nahlodal, ale musíme ísť ďalej vpred.

idzurke

Keď som medzi kamaratmi a proste nemam ako mysliet na to tak je to super uplne super ale ako nahle sa oskytnem doma alebo sam niekde uplne ma prepadaju panicke depky... namyšlam si že som strašne narušeny a nejde to dat preč ten pocut a pritom viem ze mi nic neni a neviem to uplne ovplyvnit prosim o velku radu velmi :)