Problem so školou

Príspevok v téme: Problem so školou
Anonym1232

Ahojte.Som mam taky problem.Som prváčka na obchodnej akademii.Pochopila som že to nieje premna a taha ma to ku zdravotníctvu.Rozhodla som sa že od septembra prestupim na zdravotnícku strednu školu.Myslite že pôjdem zas od prvého ročnika?Ja by som aj rada šla lebo zameškala som celý prvý ročnik čo je dost.Budem zas v prvom ročniku?Velmi vas prosim poradte mi...ďakujem za každu radu

lolana29

áno budeš zase prváčka ale nezúfaj, mne sa stalo to isté len iné školy, tiež som rozmýšľala o tom, že stratím rok ale keď som prestúpila, nijak som to nepociťovala, ani na to viac nemyslela. Teraz mám 21 a neľutujem, že som prestúpila, na ten jeden rok hore dole si ani nespomeniem, za to mám pekné spomienky na školu, kde som to mala rada a nechodila som tam s nechuťou :) hlavne rob, čo ťa baví a čo ty vieš, keby si chcela ísť po zdravotke na vš medicínu, bola by to lepšia voľba ako obchodná

Fhgkjk

Samozrejme ze budes prvacka lebo ides na iny druh skoly. Keby ides z gympla na gympel tak si tretiacka. To iste zo zdravotky na zdravotku.

WHISPER

a to si len teraz zistila??? mala si riešiť prestup hned po prvom polroku,.. ja som mala spoluziacku ktora prestupila zo stavebnej skoly kde uz bola druhacka a prestupila ku nám na zdravotnu na polroku boli sme prváci...
ale aby si zase nezaspala a neuvedomila sa v oktobri..
treba to riesit priamo so zdravotnou skolou, čo sa tyka prhlasky, rozdielove testy, alebo prijimacky alebo neviem ako to budes mat...