Zvýšená činnosť štítnej žľazy alebo ?

Príspevok v téme: Zvýšená činnosť štítnej žľazy alebo ?
UzkostnaTrubka

Ahojte. Mám už vyše 2 rokov vážne problémy, s ktorými si neviem rady. Zažívam veľké vnútorne napätie, úzkosti a neopodstatnený strach z neviem čoho . Trasú sa mi ruky, nohy, cítim tlak v hlave, tlak na hrudi, v oblasti srdca a neznesiteľný tlak v krku ( akoby niaka hrča ). Takmer nonstop mám tik v oku, celá som posekaná a potím sa, mám ľadové ruky ale je mi stále teplo. Nemám chuť už vôbec na nič! Najprv som si myslela, že je to psychikou. Chodila som na terapie a kadečo, ale ja proste nedokážem žiadnou myšlienkou to napätie zmierniť.Nemám dôvod na strach ani sa nič zlé v mojom živote nedeje, práveže naopak všetko je "fajn" ale skrz tieto stavy si nedokažem nič uživať. Začala som premýšlať nad tým čo ak mám niaku chorobu čo mi to spôsobuje. A celkom som sa našla v príznakoch pri zvýšení činnosti štítnej žľazy. Má s tým niekto skúsenosti ? Rozhodla som sa, že podstúpim vyšetrenia snaď na všetko čo sa dá, lebo toto je už moc ....Vedeli by ste mi ešte poradiť čím to môže byť ? Na aké vyšetrenia ísť ? BTW mám 21 rokov, takže fakt neviem keď som už takto k.o. v 21 čo bude v 40 ? Toto ma vážne desí. Poprosím seriozne odpovede žiadne tie vaše trapnosti ako obvikle ...toto je vážne ..

medikamentus

zlatko, chod na to vysetrenie stitnej zlazy a nech ti urobia
vsetky mozne krvne testy. Nie je normalne v tomto veku sa
citit takto na figu v tvojom veku. Nenechaj sa odradit, pricina
sa najst musi. Pokial je v tvojom okoli vs. OKI, tak fajn a
stale sa snaz dodrziavat zdravu zivotospravu. Drzim palce
a urcite doktorom nedaj dychat, kym ta nevyliecia. Bojuj.
Drzim vsecky prsty.