Frotéri

shakt

oprava..
V poriadku,ale nepraktizujem NAPR. misionarsku polohu,ktora ako jedina podla teba nas dokaze vzrusit, na vsetkych a vsade, napr. v dopravnych prostriedkoch!!!
:))

shakt

V poriadku,ale nepraktikujem misionarsku polohu,ktora ako jedina podla teba nas dokaze vzrusit :))) na vsetkych a vsade, napr. v dopravnych prostriedkoch!!!
:))

sannz

Ja sa na to pozeram inak.Predstavte si ze jedine co vas dokaze sexualne uspokojit je naprikla misionarska poloha,ze nijak inak by sme nepocitili uspokojenie.No co by ste robili?To iste citia froteri,akurat ze je to uchylka

lea

No hadam ich tu nebudeme lutovat. Ja toto absolutne neuznavam. my mame na takychto deviantov brat ohlad a oni vobec neberu ohlad na to, ze svojim obetiam mozu sposobit dozivotnu traumu

shakt

majkas,skutocne su to chudacikovia ktorych musime lutovat!pfuj...ale ake ponizujuce je to pre zeny?? zazila si?? nechutne!mna nezaujima ci za to mozu,alebo nemozu,nech sa liecia a neobtieraju!

agina

Ja som o tom citala v novom Zdravi, vraj jeden chlapik robil sprievodcu vo vlaku a miloval, ked boli totalne natriskane a uz po troch vagonoch, ktore skontroloval, utekal na WC si to spravit.

majkas

nedavno som citala clanok o froteroch. chudaci... nemaju to lahke. vraj sa jedna o nejaky ich psychicky problem a kvoli nemu mavaju vela problemov aj vo svojom osobnom zivote. vykopnu ich z prace, inu nenajdu a tak... je to smutne. ved oni za to nemozu...

shakt

:))) no ano-radi sa o nas obtieraju, pritlacaju,tru... :)) aspon viem ze uz im nemam nadavat do uchylakov ale do froterov! :))) som zvedava,ci budu vediet co to je :)))