Nejde mi to v autoškole :/

Príspevok v téme: Nejde mi to v autoškole :/
18rokov

Nevedela som ci na to mam alebo nie a tak som sa tam prihlasila. Predtym som trenovala s bratom a neslo mi to vobec. Uz som v polovici kurzu a nevidim ziadne pokroky. Jedina vyhoda je asi tá ze sa nebojim sa volantom. Lenze nemam na to myslenie. Instruktor mi asi stokrat pocas jazdy povie "ved rozmyslaj trocha".. proste na to nemam a viem ze skusku nedám.. stalo to 500 eur a ked pride obdbie skusok tak ja sa proste bojim tam ist lebo necjcem aby tolko penazi vyslo nazmar. To nehovorim ked som na kuželoch. To by opitý zvladol lepsie, ani neviem preco sem pisem :/

kyrill

Stres sa dá pochopiť, ale len v prípade, že ti teória či prax nevýjde maximálne dvakrát. Ak sa to opakuje, je na riadenie vozidla jednoducho hlúpa a nemá čo sadať za volant.

Klud4532

Nebooooooooj :) pred týždňom som takto isto stresovala:) a dala som síce na 3 krát ale je to tam....Musíš si veriť a po prípade nech ti vymenia inštruktora možno ti nesadol ..A žiaden stres u mňa sa to začalo lepsit až posledné tri jazdy...To hovorím že lepsit lebo ja som sa po protismeroch a takto.. .To pôjde . A ak tak nejaké dve jazdy si priplatiť navyše :) :)