Nejde mi to v autoškole :/

Príspevok v téme: Nejde mi to v autoškole :/
18rokov

Nevedela som ci na to mam alebo nie a tak som sa tam prihlasila. Predtym som trenovala s bratom a neslo mi to vobec. Uz som v polovici kurzu a nevidim ziadne pokroky. Jedina vyhoda je asi tá ze sa nebojim sa volantom. Lenze nemam na to myslenie. Instruktor mi asi stokrat pocas jazdy povie "ved rozmyslaj trocha".. proste na to nemam a viem ze skusku nedám.. stalo to 500 eur a ked pride obdbie skusok tak ja sa proste bojim tam ist lebo necjcem aby tolko penazi vyslo nazmar. To nehovorim ked som na kuželoch. To by opitý zvladol lepsie, ani neviem preco sem pisem :/

Zdeiiss

Jednoduch ked neevies kedy mas tocit atd pytaj sa instruktora ked ti to povie a ty to nepochopis to je smola a nevzdavaj to s rozbiehanim to nude bo case eazy a parkovanie ties najdes si nato svoju metodu v autoskole sa nikdo nikdy nic nenauci tam len cisto zaklady naucis sa setko potom cp je hlavne su pre teba ZNACKY A KRIZOVATKY to mas najdolezitejdie ak vies to a nebudes taka zena ako ich v praci streyavam tisice ze je na vedlajsej a ani sa nepozre prefrci dalej tak je to v poriadky ostatne nazbieras praxou hlavne nechod za ten volant ak sa bojis jednoduchu manualne to ovladas znacky ties nemaams sa coho bat skus popripade vymenit instruktora

18rokov

Praveze ja som vsimava a pozorná, viem vcas reagovat a hlavne aj ked obieham autobus a viem ze zpoza neho moze nejake decko vybehnut.
Lenze stale nechapem ten princip neviem ako to vysvetlit. Nemam na to logiku, neviem parkovat, neviem sa dobre do kopca rozbehnut

denis_9876

daju vodicaky kazdej opice, co nema sajnu co robi za volantom a potom to tak aj vyzera na cestach, ze pozabijaju nevinnych... ak si sama uvedomujes, ze ti to nejde a nevies rozmyslat, tak sa na to vykasli a zmier sa s tym, ze nie vsetci musia mat vodicaky... radsej byt bez vodicaku ako horko tazko spravit autoskolu a hned za prvym rohom dakoho zabit..

18rokov

Instruktoroch mam dobrych ale napriklad ja nikdy neviem ked som na kuzeloch ze kedy mam tocit a kedy vyrovnat proste ja si to neviem v tej dutej hlave predstavit. Najlepsie ked mi povie ze "si gymnazistka to musis vedet". Jazdit po rovnej ceste je lahke ale akonahle musis preradovat tak to mi robi problem. Hlavne ked preradujem na mensie a dam napriklad dvojku a nie trojku tak to citit ako to auto neochotne ide. Potom do kopca mi to vzdy skape ked sa rozbieham. Nechal ma rozbehnut sa 5krat a potom skonstatoval ze "no to je tak na 5% dobre" A co sa tyka parkovania tak to je to iste ako s tymi kuzelami. V podstate parkovanie mi ide zo vsetkeho najhorsie. Cas uz nevratim. Ja som nikdy nechcela vodicak lebo som tusila ze to nedam. Ale samozrejme mojej sprostej hlave preskocilo a prihlasila som sa tam :/

Eliona

Ja som už počula aj o takých čo neurobili autoškolu na druhýkrát, ale to bolo myslím, že v rámci bezpečnosti iných ľudí ;)

0vecka

Lary pokial viem autoskola neskusa skusky robi policia.... akoze robil som pred 12timi rokmi ale tusim len 2 z asi 30tich nenechali prejst.. mozno je to teraz inak ale nepocul som este o nikom kto by na druhykrat nespravil

mogon

a co ti konkretne nejde ? ved si sadni do auta nastartuj zapni svetla daj si pas..a ides ...chod tak aby si neohrozila seba a ostatnych ...v akom meste robis ten kurz ?

Lary

Nechcem ta odradit práve naopak ale autoškoly nechávajù opakovať skùšky urcitý počet na druhy aj tretí krát .Tak ze mozes byť aj 100 percentna aj tak sa ti to na prvý krát nemusí podariť.ponùknu ti jazdy navyše aby si cvakala .

0vecka

18rokov je to vsetko iba o Rutine.. ak sa na to necitis tak enchod na skusku a daj si este zopar hodin jazd az kym sa do toho nedostanes.

Najčítanejšie články