orientacia, identita, psych prob

Príspevok v téme: orientacia, identita, psych prob
luka81

Pekny den,

prezivku som si vymyslel koli identite.

mam 35,
som konzervativne zalozeny, zijem sam. zatial nemam nikoho a ani som nehladal,
liecim sa na schizu ale nie som si isty ci to nebola skor paranoia nez ta vyssie spomenuta vec pretoze nic s toho som nemal, to nebudem rozvadzat kedze to nie je zaujimave a ani netyka sa tohoto prispevku,
asi pred 5 rokmy som objavil ze existuje aj nieco aj viac objavil som ze som asi gay problem je ze sa nevzrusim na chlapov tak som to potlacil a vsugeroval si ze mam hladat inde hovorim inde lebo pred tym som bol asexual mozno aj tymi liekmy,
nejako sa to ale stale vyvija to u mna a skor ma to berie ze sa citim viac zzenstilo, necitim sa teda dam to na spravnu mieru nemam ziadnu potrebu na seba vesat damske veci a podobne, len sa citim zenstejsie a dalsie vec je ze
prestavaju ma bavit aj zaluby ktore som mal,
pred tym som travil vela casu pri pc, teraz radsej vyjdem von, pocuvam stale hudbu,
akoby som sa nevedel najst, bojim sa ci nie som nejaky trans ale stale si to odvodnujem ze beriem dlhsiu dobu lieky ze to moze aj to vplyv, vsak ja nie som psycholog a preto
prosim dajte radu v com je u mna asi problem ak sa to da vycitat s mojho prispevku.

dakujem. luka