Chudnutie narychlo...

poliewoocka

Da sa to len musis makat.V prvych dnoch sa zbavujes prebytocnej vody a potom sa chudne tazsie lebo sa ide natvrdo.Len aby si na rande nedostala kolaps!!!A-myslis ze ta tych par kil privedie k uspechu?Myslim-pobledla tvar,kruhy pod ocami...nic nie je horsie.Radsej skus tie kila zhodit opticky-spodne pradlo,vhodne oblecenie...a nahod prijemny usmev.To je to cim ho dostanes.Ziadne drastaky co ti znicia naladu.Zacni chudnut ked budes pripravena.Vela stastia na rande:)

moa

je to realne,moja kamoska schudla za 2 tyzdne 9kg!Jedla len surovu zeleninu a ovocie,pila veeeelmi vela vody a cvicila aspon hodinku denne,prvych 5-6kg ide lahko horsie to uz ide potom ale da sa to a organizmus sa precisti,vyluci skodliviny,lenze samozrejme po tejto diete nemozes zacat znova jest ako predtym ale musis sa krotit aby nenastal jo-jo efekt!

cicaaa

jaaj dafne ja mam problem jak ty :D..tez budem mat asi za 2-3tydne rande...a potrrebujem schudnut bo som tlstaaa jak prasa...a 10kg keby som schudla thak by som bola thak akurat :D..sak ale je (zcasti) to nereaalne :(

shakt

:)) ano tak sa hovori,a isto je lepsie od obeda nejest ako drzat nejake blbe diety,kebyze neje cely den-tak to by odpadla!!!

anonymus

shakt..posledne jedlo na obed..a po 3 dnoch odpadne..ta co si..kocka to sa neda za taky kratky cas...ak sa ti to aj podari,ale na 100% sa dostavi jo-jo efekt..ja by som to na tvojom mieste neskusala,nestoji ti to za to..

adi

No danielka, velmi rozumne, dva tyzdne len vodu a potom skonci v nemocnici. Take hluposti ani neskusaj, tiez si myslim, bud ta zoberie taku aku si, alebo sa neho vykasli. Ak tych 10 kil aj schudnes, co potom, myslis ze ich nepriberies naspät? Urcite ano, budes potom pred dalsim rande zase dietovat? No tak zamysli sa, ze to takto nema zmysel.