Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

možno závyslosť

Príspevok v téme: možno závyslosť
DeDe12196

Zdravím vás... mám problém s drogami... Húlím denne veľké množstvo novej drogy pod názvom Mamba,Spice,Herbal a ták možno to niekto pozná je to náhražka marihuany.... mám s tým problém.... ak nie som zhúleny nemám chuť do jedla kyslo v ústach nič ma nebaví som bez života.....ak som triezvy nechám sa ľahko vytočiť.... s priateľkou sa hádame častejšie ako kedy pred tým.... je mi to ľúto.... vytáčaju ma aj drobné vec... nedarí sa mi v práci.... idú mi do toho neuveriteľne peniaze....neviem si pomôcť... som mladý 21 ročný chalan a ide to so mnou dolu vodou...nie som na tom až tak zle aby som predával veci z domu to nie, ale mám ten problém ktorý som opisoval... snažil som sa pár krát prestať ale nedá sa to.... stále to chýba stále....ale všetko mi to všade pripomína... ľudia vôkol m
a to fajčia kamaráti od dectva bratranci proste každý mladý chalan od nás na tom fičí....ja si neviem pomôcť... a bojím sa že to zájde ďalej.... húlim to už nejaké 2-3 roky a je to len čím ďalej tým horšie.... Je tu niekto kto si tým prešiel a pomohol by mi? ....ďakujem ak ak nájdete nejaké tie chyby tak sa ospravdlňujem ...

Ipsik

Ak chceš prestať, tak by si mal mať po ruke silnejšie antidepresíva, keď s tým sekneš, lebo môžeš mať kvôli tomu silné úzkostné stavy, depresie, resp. samovražebné myšlienky. Radšej by si to mal riešiť a konzultovať s psychiatrom, aby si neriskoval. Všetky drogy fungujú na tom istom princípe, odmeňujú mozog, keď si dáš, ale keď to budeš pravidelne preháňať, tak tie depresie dostaneš tak či onak, aj keby si tú drogu stále mal po ruke. Ale 2-3 roky to berieš a žiadna depka?

Najčítanejšie články