Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

lieky proti uzkosti pomahaju vam?

Príspevok v téme: lieky proti uzkosti pomahaju vam?
Janka000

ahojte ludkovia... lieci sa tu niekto na uzkostnu poruchu? Ide o to ze mam neskutocne zle stavy vo vacsom kolektive alebo pred neznam.ludmi... citim sa hrozne...minuly rok som skoncila vysoku skolu a hladam si pracu...chodenie na pohovory je pre mna uplne peklo... staci ked sa na mna niekto zle pozrie alebo povie nieco a hned spanikarim..chystam sa ist psychologicke aj ked sa velmi hambim zdoverit sa jej lebo samu ma to neskutocne trapi...akonahle niesom v skupine ludi ktorych poznam je to pre mna utrpenie...ako sa toho strachu zbavit?

jjoe

Myslím si, že aj lieky môžu pomôcť. Primeraná dávka antidepresíva môže pomôcť. Mne veľmi pomohli AD (Escitalopram), na silné úzkosti.

medikamentus

.. a vitaminy Bkomplex forte, magnezium B6 vyzsie davky vo forme ampuli
pred ocakavanym stresom. Nevyhybat sa takym situaciam, naopak, ist do toho.
Uvedomit si, ze ludia nepozoruju kazdy tvoj mimicky prejav, ani toninu hlasu.
Ludia su vlastne povrchni, pocuvaju, aj nepocuvaju, rozhodne sa nezameriavaju
na tvoje ruky, oci usta. Skor pocuvaju obsah, alebo nepocuvaju, rozmyslaju
o inom, esemeskuju a v duchu pripravuju veceru.
Kebyze sa aj celkom zosypes a vynesu ta zo saly, tak 99 percent ludi to
pochopi a zaroven o 10 minut na to zabudne.
Nesmies sa brat tak vazne. Stano.

medikamentus

Urcite by som nesiel brat lieky.
Dobreho psychoterapeuta a skupinovu terapiu.
Ziadne lieky prosim neuzivaj.
Mozno valerianovy, alebo lubovnikovy, medovkovy
caj.

Ipsik

A prečo by si sa mala vždy cítiť dobre v skupine cudzích ľudí? To sa dá, hneď len tak, keď si dajme tomu melancholik? Najprv sa snaž spoznať samú seba a zbytočne sa nesnaž štylizovať do nejakej blbej pózy, ktorá ti je cudzia. Liek proti úzkosti si môžeš kúpiť aj v lekárni, nemusíš sa hneď dať na pochutiny vyššieho kalibru:-)

Informacie

Dobrý deň, Podľa môjho názoru, na Váš problem by ste rozhodne mali vyskúšat produkty PowerMatrix. Ak chcete výsledky, urcite ich odporúčam vyskúšať. Výsledky su v mnohých prípadoch vynikajúce. Viac info si môžete prečítať tu : www.powermatrixslovensko.sk
prípadne si môžete stiahnuť celý katalóg :
www.powermatrixslovensko.sk
Sú tam produkty, ktoré pomáhajú práve v takých prípadoch. Napíšte im, určite Vám dobre poradia.