Intímne problémy po trápnej situácii

Príspevok v téme: Intímne problémy po trápnej situácii
andromedik8

Ahojte, je mi to trošku blbé, no musím to napísať tak ako to je... pred 6 dňami som sa uspokojovala s malým gulôčkovým deodorantom (samozrejme zatvoreným). Leží mi na stole pekne dlho, pred aktom som ho len jemne pretrela vlhčeným obrúskom a šla hneď na vec. No po tejto udalosti sa mi v intímnych partiách vytvorilo pálenie a neznesiteľné svrbenie... po dlhom googlení som vysadila sladké, začala jesť probio biele jogurty a piť kefíry, no žiadna zmena. Objednala som si predvčerom canesten kombi, no začínam mat obavy, pretože toto asi mykóza nebude - nemám výtok. Vedel by mi niekto doporučíť niečo účinné na problémy tohto typu??? Ďakujeeem :-)

Biela Kobra

Tiež si myslím, že dievča v takomto prípade má ísť proste na gyndu. Ostatné súvislosti sú bezpredmetné.

0vecka

andromedik8 preco nezbehnes na gyndu? a aka trapna situacia? nie si prva ani posledna co si tam nieco strcila... davnejsie som cital o katolickom farafovi ktoremu vytahovali Deodorant zo zadku a vravel ze sa mu tam dostal tak ze si nanho omylom sadol.. to je trapna situacia a nie to tvoje...

ak je ti to ale trapne tak mu to nemusis hovorit ako sa to stalo len ake mas priznaky a hotovka

andromedik8

neviem kto tu píše pod mojim menom a z kého dôvodu, ale nie u lekára som nebola.. cakam kým mi príde ten canesten a potom uvidím, čítala som o idelyn beliema, brala ho aj kamoška a jej pomohol do 4 dní, no ona mala mala mykózu...

andromedik8

Dakujem za pomoc
Viem som blbá
Bola som u doktora povedal že musím brať nieaké lieky 3týždne
A ešte som si tam aj trošku poškriabala pysky

zubkovavila

Ahoj,
mne pri takýchto problémoch (myslím pálenie) pomáha Multigyn gel. Nerobím tu reklamu, ale na tieto problémy zaberá perfektne. Je aj na prevenciu, takže ak ideš experimentovať aj s inými predmetmi tak si ho rozhodne zakúp. A tie vlhčené obrúsky nabudúce vynechaj, to ti mohlo ešte viac uškodiť, jedine ak si mala pre intímnu partiu.

Noelinka

Látky z deodorantu a z obrúsky sa ti tam mohli dostať a tie ti vyvolali tu reakciu keď máš tak si to natieraj s kokosovým olejom a ešte jedna dobrá rada všetko čo do vagíny nepatrí si to tam netrkaj keď tak kúp si vibrátor