neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: neviem čo mám robiť
suicidellep

Ahojte, v skratke ide o to, že neviem čo mám ďalej robiť zo svojim životom.Beriem antidepresíva.Skoro každé dve hodiny niake lieky, nemám chuť žiť, nič nezaberá, bojím sa, že ma dajú hospitalizovať, keď im o všetkom poviem,som uzavretá, nikto o tom nevie, tak to píšem aspoň v anonymite sem a prosím o radu.

-Začnem tým, že niesom ešte plnoletá.Skúšala som sa 2x zabiť, neúspešne(liekmi) nikto o tom v podstate nevie.Nechcem tu rozpisovať môj život od začiatku, nič dobre v ňom nieje, od šikany až po úmrtia.Prežívala som, ale pol roka dozadu sa mi stala vec, na ktoru nedokažem prestať v podvedomi myslieť, núti ma sa zabiť, vždy keď si spomeniem čo bolo pomerne dosť často, ale lieky to ovplyňujú, celkom,,,
Nedokážem sa s tým asi nikomu zveriť, psychológ pff..a psychiater vraj vám dá len ďalšie prášky,
neviem sa z tochto dostať, chcela by som žiť normalny život ako všetci ostatný, neviem či ma niekto pochopí ale ak áno tak mi prosím poraďte, a zabiť sa áno, ale moji rodičia a hlavne moja mama by to nezvládla, som tu len kvôli nej.
(Pisala som to ako to šlo a na gramatiku som nedbala(aby niekto nerýpal).))