PPP?

Príspevok v téme: PPP?
som_zmatena

Ahojte... Náročky som tento príspevok nezaradila do Anorexia-bulímia, lebo ja ani nevie, či PPP naozaj mám. Ide o to, že mám 166 cm a asi 54kg, čiže BMI v pohode. Ale ja si stále pripadám tučná. Už asi dva mesiace dosť málo jem, ale potom sa občas brutálne prejem a neviem, čo s tým. Niekedy mám zase dni, kedy nejdem skoro nič, fakt len najmenej. V škole vynechávam obedy, a keby to neukazovalo na jedne appke pre študentov a ich rodičov, tak by som v tom aj pokračovala. Mama si to zatiaľ nevšimla, ale budem musieť znova chodiť na tie obedy... Mám pocit, že ma jedlo ovláda, lebo stále myslím iba na to, ako vyzerám a čo budem (ne)jesť. Ešte som nemala ani jeden deň taký, kedy by som fakt nič nejdela a nikdy som nič nevyvracala, žiadne laxativá ani nič. Ale robia mi starosti tie moje myšlienky... Neviem, myslíte,že je to PPP a mám to niekomu povedať? Som zmätená sama zo seba.

neviem111111

Na svoju vysku mas uplne idealnu vahu. Myslim ze by si sa s tymi myslienkami mala niekomu zdoverit, ak uz nie odbornikovi tak napr. pozhovarat sa o tom s mamou otvorene, nech mas niekoho ako oporu. Ked ta tie myslienky ovladnu uz uplne a do riadnej PPP to prepnukne, bude to tazsie. S podporou sa s tym popasujes lahsie.