Čo mám robiť?

Príspevok v téme: Čo mám robiť?
foreverTeen_24

Ahojte mám 12 rokov a potrebujem radu. Začalo to už dávnejšie. Vôbec sa mi nepáči prístup učitelov v škole, nepáči sa mi spravanie niektorych ludi. Napriklad ma o niečo poprosia ja to spravim ale s nechuťou a potom sa na nich ešte aj naštvem. Mam "bff" ktorej neverim je podla mna namyslena a neni ako ja.. Je ako všetkynostatne a to ma štve, vo všetkom ma kopiruje. Ja nechcem takyto život. Chcem žit niekde v malom domčeku sama vez všetkych tychto sprostych ludi. Nikoho nemám rada pretože nikomu neverim. Mna si nikto nevšima lebo som škareda a vgzeram ako bifľoška. Nie som prave z bohatej rodiny.... Bože ja fakt neviem čo robit pomôžte mi mám sa s tymto životom horko ťažko vysporiadat alebo čo? Prosim a voprad dakujem za vaše odpovede

foreverTeen_24

Ďakujem pekne. Som rada že som si mohla prečítat tvoju odpoveď lebo mi to veľmi pomohlo ešte raz ďakujem :))

zzzzzzz

ahoj :) je super že v svojom veku rozmýšľaš o takýchto veciach a záleží ti na úprimnosti. Každý človek je vnútri úprimný a nechce byť falošný aj tvoja "bff". Z mojej skúsenosti z dvanástich rokov ..je to vek kedy chcú všetci niekde patriť, zapadnúť a často krát sa na dačo hrajú a podľa mňa prepásnu svoje detstvo.. skús sa o tom s kamarátkou prozprávať a začnite robiť zmysluplné veci..alebo si nájdi kamarátov, ktorí dokážu aj niečo iné ako sedieť za počítačom. Chodte si von zahrať futbal, lopárovať sa alebo čo ja viem čo sa dá teraz robiť.. čítajte knihy, skrátka nájdite spoločný koníček. Základom je radosť do života. A na to z akej rodiny pochádzaš môže byť všetkým jedno :) Ak sa k nim budeš správať milo a nebudeš nimi opovrhovať či pohŕdať. A k tomu že sa ti nepáči ked od teba niekto niečo chce.. to je prirodzené ale sebecké..treba myslieť aj na potreby druhých a pomáhať s väčšou radosťou :) tak nech sa ti darí a škola je škola, tam to nejak vytrp a uč sa zíde sa to :D