Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Operátor výroby Košice

Príspevok v téme: Operátor výroby Košice
Lucik3

Ahojte chcem sa spýtať, kto má skúsenosti, ktoré firmy v Košiciach berú operátorov?
Teda vlastne nemám o nich veľký prehľad, lebo všetky ponuky na profesii sú cez agentúry. A nedarí sa mi ani googliť. Našla som že Frucona a Jobelsa..sú ešte nejaké? Chcela by som si o nich pozrieť na ich stránke ak majú.
Máte niekto skúsenosti s tými firmami? Hľadám si prácu a ponúk na operátorov je veľa. Chcela by som ale poradiť kt. máte skúsenosti a odporučiť mi niektorú firmu.
Rozmýšľala som nad šitím v Jobelsa, ale niekde som čítala recenzie a nadávali tam na školiacich atd.

Vdaka :)

Kontr0lor

V noci sa má spať a nie robiť, toto ja nepochopím ako tam môže mladý človek dobrovoľne ísť, nikdy by som nerobil vo fabrike radšej inde a za menej. Ako spolužiaci zo školy čo tam robia majú aj 800 € , ja robím technika za 500 ale robím cez deň. Víkendy voľné, dovolenka kedy treba. SI neviem predstaviť ísť v noci na 12 hodín robiť. Ako pochopím ak niekto musí živiť rodinu ale ak by som mal takto žiť, rodinu si nezakladám ani.

akovazne

To sa dá také niečo pýtať v každom meste je pár firiem kde nikto nechce robiť a faurecia či howe su obe v tých sračkových.....
bol som v howe ked tam ešte chodili austrálčania a sk manažment sľuboval platy robotu povýšenia keďže nás tam bolo pár - bolo to naopak starých vyprášili odtial a su tam samy novi polocigáni ktorí by robili aj za 200e ja som tam mal asi pred 3rokmi 420 a odvtedy neviem či to šlo nahor skor myslim že nie odmeny sa robili tak že sa dali 1 partii dake drobne dovi ... kto nema kam nastupit ok ale aby toto sa dalo nazvat prácou...A celkovo operator nikdy viac robit normy,kvanum leadrov manazerov,kamery,buzeracie,pyat sa na wc aby ta dakto zaskocil za strojom .....nevravim ze sa to neda fyzicky ale robit tam ostane len niekto komu chyba koliecko...to nie je praca to buzerakov

Denisaf

Neviem preco robi kazdy s prace vo vyrobe peklo ja teraz robim na 3 smeny plat mam vyborny lepsi ako ked som robila 12tky za minimalku dopravu aj stravu mame do prace zabezpecenu. V predoslej robote som zabijala za 350 cele dni teraz mam bud doobeda alebo poobede volno a nocne su tiez v poho ked si clovek zvykne. Som zena a pracu v pohode zvladam.

totojevela

Tá druhá je Howe, majú dve fabriky v KE, jedná je pod Ťahanovcami a tá druhá, nová pri letisku, pri Faurecii/U-Shin.
Keď Vám nič nezostáva, jedine možne čo je aspoň ako tak, je to Howe, tie ostatné neodporúčam. Čistá buzerácia. Pakáreň.
Dostávajú tam za každý odrobený deň strávne lístky v hodnote 3.30€, keď to ešte ostalo + plat, možno nejaké bonusy. Takže aspoň ako tak.
Skúste a uvidíte.
Ja som to tiež skúšal, ale pre istý typ ľudí to nie je resp. pre mladých ľudí, čo majú iné obzory a predstavu o práci a nevydržia tam dlho.
Radšej budu nezamestnaný akoby mali v tomto robiť.

totojevela

Tá druhá je Howe, majú dve fabriky v KE, jedná je pod Ťahanovcami a tá druhá, nová pri letisku, pri Faurecii/U-Shin.
Keď Vám nič nezostáva, jedine možne čo je aspoň ako tak, je to Howe, tie ostatné neodporúčam. Čistá buzerácia. Pakáreň.
Dostávajú tam za každý odrobený deň strávne lístky v hodnote 3.30€, keď to ešte ostalo + plat, možno nejaké bonusy. Takže aspoň ako tak.
Skúste a uvidíte.
Ja som to tiež skúšal, ale pre istý typ ľudí to nie je resp. pre mladých ľudí, čo majú iné obzory a predstavu o práci a nevydržia tam dlho.
Radšej budu nezamestnaný akoby mali v tomto robiť.

Buki

Nejaka kozenarska firma robi potahy pre auta. Nevim teraz nazov. Teda su az dve. Jedna je Faurecia ale to je pasova vyroba, nevim ci je to vhodne pre zenu ale je este jedna firma co robi kozene vyrobky aj pre automobilky ale nevim teraz ako sa vola a je to v pohode praca aj pre zeny.

Lucik3

:) no ja viem aké sú to práce, no tak ale nedarí sa mi nájsť si prácu už dlho a brala som to ako poslednú možnosť :(

totojevela

Prvýkrát niekoho vidím, že chce ísť robiť na takú pozíciu povinne.
Moja zlatá, ber všetky nohy na "chrbát" a bež.
Túto prácu by som nedal robiť ani našej menšine. Už na druhý deň Ti tam začne šibať, keď už náhodou nie si šušu-mušu.
Práca za ***, kolektív- matky s deťmi, ktoré si narobia dzeci a potom ich nevedia uživiť, rovnako aj muži, alkoholici a ľudia čo sú radi, že ich niekde vôbec zoberú. Robia sa tam, akokeby tam vyrábali raketoplán.
Pakáreň na entu.
Bež ženo bež....