Mám pocit, že zošaliem zo sestrinho syna

Príspevok v téme: Mám pocit, že zošaliem zo sestrinho syna
Ro_bo

Čaute,
mám 27 rokov a keďže u nás som si po ukončení VŠ nevedel nájsť prácu, musel som odísť do zahraničia. Sestra žije trvalo v Prahe a tak mi ponúkla, aby som býval u nich. Boli sme vždy pohodový súrodenci, takže som ponuku prijal a navyše mi prišlo toto vhod, lebo podnájmy sú v Prahe drahé a keďže som čerstvý absolvent, našetrené nemám.
Bolo by u nich v pohode, lenže sestra je na MD s takmer 3 ročných synom, ktorý je neskutočne maznavý. Keďže sestra pomimo pracuje, ponúkol som sa, že malého budem strážiť v čase svojho voľna. Malý je strašne panovačný, hocičoho sa dotknem, čo je jeho - ich, dostaneme sa mi "všetko moje a hotovo". On proste všetko má, môže, každého uráža. Ak ho vezmem do obchodu, tak všetko kladie do košíka, lebo s rodičmi to môže. Hocikedy do mňa kopne, uhryzne ma, opľuje ma.
Viem, najjednoduchšie by bolo odsťahovať sa, ale to nejde. Mojim rodičom tiež vadí správanie malého, ale ako ho zmeniť?

jozefina 87

no to su tie krpate rozmaznane detiska ,co im rodicia idu zniest modre z neba , vsetko mozu , a garantujem ze z tychto ludi vyrastaju zmrdi presvedceni o vlastnych kvalitach ze su panmi tvorstva !! neznasam take deti a vrazdila by som take deti !!!!! ja mam dieta , nevravim ze ma strktnu vychovu ,ale je to dobre dieta , toto by si nikdy nedovolil , raz sa hodil o zem dobila som ho tak ,ze to vzivote neurobil ! a to ja nasilie na detoch neznasam !!!! takze ti nezavidim ... a predpokladam ,ze si sa snimi o tom rozpraval ,ale oni ako rodicia ztvrdia ,ze maju najlepsie a najkrajsie dieta na svete vsak ???? takze ,ak s nimi nehnes ,a budes tam byvat raz to dieta zabijes :) pekny dnik :)