Vaginalna mykoza

Príspevok v téme: Vaginalna mykoza
lady6

Dobry den, prosim o radu...pred mesiacom a pol som po prvykrat mala vaginalnu mykozu, mal ju pravdepodobne aj partner, okamzite sa zacal natierat canestenom, ja to iste, pouzivala som canesten krem aj cipky, dalej som zacala pouzivat sprchovy gel na intimnu hygienu, dala som si cca 4 vaginalne probioticke cipky Gyntima, aj probioticky jogurt na vlozku a tiez som vybrala balenie oralnych tabletiek Lactobacily a teraz este pre istotu uzivam women dophilus, partner sa natieral cca 3 tyzdne a potom som ho uspokojovala oralne, nema uz ziadne priznaky, ja este pocitujem bolest na zaciatku styku pri vnikani, neviete cim to moze byt sposobene? a taktiez sa mi urobili kutiky na ustach a mam ich take nezdrave akoby, myslite ze sa mi to mohlo preniest z penisu na pery alebo to je len z tej strasnej zimy co tento rok mame? dakujem za kazducku odpoved, majte krasny den

peretka

Ja som tiež začala používať Enzymax aj keď som doteraz o ňom nič nepočula.je fakt dobrý zatiaľ sa mi iba zmiernili príznaky ale vďaka aj za takú pomoc

gomba90

presne tak mykoza súvisí s oslabenou imunitou a treba to liečiť dlhodobejšie.Všetky čípky aj lieky a mastičky možno zaberú na chvíľku a potom ideme znova. Mne doktorka doporučila Enzymax je to na dlhodobo ale sú tam fungálne enzými a extrakt z grepových semiačok pre zachovanie zdravých slizníc,vitamíny skupiny B. Beriem 2 tb denne konečne vidím pozitívny výsledok

Dobromila44

aj ja mam tiez velmi dobru skusenost s wobenzymom, ja som mala problem s opakujucimi sa vaginalnzmi mykozami a pomohol

Klara ZZ

Vaginálna mykóza a aj kútiky, ktoré sa ti urobili môzu byť spojené s oslabenou imunitou. Ja som mala časté problémy s vaginálnou mykózou, nepríjemné, bolestivé, svrbiace - hrôza. Pomohol mi na vaginálnu mykózu a imunitu wobenzym