12 ročná dcéra

Príspevok v téme: 12 ročná dcéra
mamiiiick

Ahojte potrebujem radu. Dnes som išla po práci domov a zrazu som zbadala v parku pri paneláku moju dcéru.Neprihovorila som sa jej,lebo bola s nízkym chlapcom a čakala som čo bude nasledovať.Dcera ma našťastie nevidela.
Chlapec bol cca v jej veku.Zrazu ju začal plieskať po zadku.Nechapala som.Neskor sa začali olizovat.Nevedela som,ako zareagovať.Dcere som nič nehovorila zatiaľ.Preto chcem vedieť váš názor.

Maminka97

Tak to mi príde veľmi skoro, určite prediskutovať. Ja som v 12tich ešte behala po vonku, staviala si bunkre a chlapci mi neboli po láske. Skôr sa každy v takom veku ešte hambil.

Mesačný princ

v 90 tych rokoch mali 11 ročné dievčatá už asi štvrtého frajera v živote. Tak neviem o čom to celé je...

Je to úplne bežné, ale určite by som sa s ňou o tom porozprával. No možno by som najskôr nespomenul, že som ju videl.

Alena2346

V 1. rade sa na to musíš spýtať dcéri.Každopádne je to na ňu dosť skoro.
Také téma: To neznamená,že keď tu včera písal niekto o 12 ročnej,že je to ten istý a aj to fake.Ja mám tiež dieťa,takže viem aké to je.Keď sa o ňu matka boji.To ty asi nevieš pochopiť.

faketema

FAKE tema! vcera tu akoze matka tiez tento uchyl pisal o 12 rocnej dcere, ako si striha chlpy..zjavne je na 12rocne dievcata zatazeny, pedofil.