Blond

lusijka

tak ja som blondinka a nikdy nic nepouzivam cierne na oci. Hneda mi viac pristane aj aj moje modre oci uplne super zvyrazni. Cierna sa moc blondinkam nehodi. Na vlasy si davam dvojfarebny melir. Svetly blond a stly hnedy. Ale sominuje blond. Lubim sa velmi blondava, lebo to mi najviac pristane. Keda som bola mala, tak som mala velmi blondave vlasy. Pa

Vločka

s tými vlasmi súhlasím s dejede...a k tej špirále len toľko, že blondínkam sa hodí skôr hnedá špirála- kde oči vyzerajú prirodzenejšie...aj keď čierna je stará dobrá klasika

dejede

Odtiene farby vlasov? to myslíš akože nejaký melír do tých blond? no melír by som povedala že hnedý, ale nie celkom. Určite nie niečo príliš tmavé, pretože na tvojich blond vlasoch by to veľmi vynikalo. Ako melír by si mala použiť o niečo tmavšiu farbu ako sú tvoje vlasy- aby bolo vidno že máš melír. a čo sa týka špirály- určite čiernu a mejkap a líčenie- je veľa rôznych variant, ktoré sa hodia blondýnam. Aj tak to všetko záleží len na tebe. Urob tak ako chceš. S vlasami a líčením sa môžeš poradiťs kamoškou, ale mala by si všetko robiť podla svojho vlastného vkusu.