Subakútne ložisko ischémie v corona radiata vpravo

Príspevok v téme: Subakútne ložisko ischémie v corona radiata vpravo
majro

Dobry den,

pred mesiacom som bol na CT a zistili mi nalez v velkosti 14 mm v cieve v mozgu zatylku, popisali to ako Subakútne ložisko ischémie v corona radiata vpravo ...
Nasadene mam liek Aggrenox 200/25 mg.
Nemam neziaduce ucinky ako su popisane pribalovom letaku ale v zatylku na pravej strane mam pocit ako udereniny z coho my nepravidelne vystreluje bolest. Kto sa prosim vas lieci,licil na nieco podobne rovnakým alebo iným spôsobom ? Bol by som povdacny za Vase rady a informacie, odporučania.

Zijem v domneni ze tento liek nie je prevencia na riedenie krvy ale bude pôsobyt aj priamo na "zrazeninu" casom ju rozpustat. Mylim sa ?

Opakovane Dakujem za vase odpovede
S pozdravom

Miro

RNG

opakujem, dufam ze sa niekto prida, ja rozpravam len za mne zname doplnky

Pridal:
RNG
Včera 15:12
Aggrenox je zmes aspirinu a dipyridamol.
Riedi krv a ciastocne znizuje lepivost krvnych platniciek na predidenie vytvoreniu dalsiemu zhluku=zrazenine=tromboidu.

V prirode je mnozstvo latok riediacich krv a enzymov znizujucich lepkavost platniciek, dokonca rozbijajucich zrazeniny=-tromboidy, co aggrenox nerobi. A to bez bocnych ucinkov
Spomeniem niekolko:
Na riedenie: vitamin E(400IU)

omega 3 oleje, najma rybaci(3-15 gramov) ktory zaroven obsahuje zlozky DHA a EPA, ktore pomozu hojit a regenerovat mozog a nervy a su protizapalove
Z enzymov spomeniem proteolyticke:
enzymi z papaje a ananasu(bromelain)
Na rozbijanie krvnych zrazenin(fibrin a crossfibrin) je velmi ucinne hlavne nattokinaza(vytazok z natto kvasenia soje)a tiez serropeptaza/serrozym.
Nattokinaza(2000 FU) po zobrani na prazdny zaludok zacne pracovat cca po dvoch hodinach a rozpusta zrazeniny 6 az 8 hodin. Ucinne odblokuje cievy, podobne ako ludsky enzym plazmin