Baby aky je vas nazor, poradte prosim vas :(

Príspevok v téme: Baby aky je vas nazor, poradte prosim vas :(
vystresovana

Ja mam strasne stresy. Menstruaci ami skoncila 26. o 5 dni som mala s priatelom chraneny sex pred tyzdnom som vyskusala patentex oval ale to je skor na prerusovanu suloz len ten moj trulo to pochopil inak a sprvil sa do mna. O 19 hodin som uzila postinor. Teraz 21 som mala dostat menstruaciu, ale akosi nic odvtedy ako som zjedla prostinor preslo 7 dni a nic, meska mi to zatial "iba" 3 dni ale moj chlap uz zacina stresovat uz zacinam stresovat aj ja, som v koncoch ,Bolia ma prsniky a mam krce v podbrusku. Po kolkych dnoch ma zacat fungovat postinor?? Neviete ci nahodou ma nejake ucinky ak som uz bola tehotna a uzila som na to postinor uskodi to babetku :( Ja uz nevim co robit :( prosim ak viete poradte

natasha

urcite idem k lekarke, zajtra spravim sksuku /dufam / a v stredu uz budem sediet v cakarni lebo v Piatok mam odist do zahranicia pracovat tak nech mam istotu nech sa neblaznim a ech nevystvim babo nejakym rizikam ak nejake je, Uz som si na zvykla ja uz som aj rada , mne uz prepina :} tesim sa ako ma rodica zabju :D

panika

Nataska, ukludni sa .radsej behni k lekarovi, ak to ma pomoct (ale s tym Postinorom si stojim za svojim..tak toho sa neboj). Vela stastia

Soraja

natasha ja si viem predstavit, ja som si robila test ked som mala 18, a to boli moje najhorsie tri dni v zivote. Ak mam byt uprimna, tak ja tiez cakam, ci pridu moje dni. S priatelom mame nechraneny styk dva roky a zatial sa nic neprihodilo, ale zase beriem to tak, ze keby sa prihodilo, tak sa budem tesit. (mozno aj trosku dufam, ze bude babätko, strasne by som chcela). No nestresuj, vsetko sa da zvladnut, urcite to bude v pohodicke.

natasha

Panika a Soraja dakujem vam ste ma ukludnili trosku ak som tehotna babo bude ok dufam , Ja uz som zo vsetkeho taka vycerpana ze nevladzem , nedokazem spat bo sa bojim ze som tehotna a potom sa nedokazem sutredit na ucenie boli ma brutalne hlava, uz nech je po seckom bo asi skoncim v cvokari. som si robila dokonca aj tehotensky test ale iba taky lacny za 80 korun a vysiel negativny mali ste ma vydiet ako sa mi klepali ruky

panika

(ja viem, ze inokedy..)
A pre nicotu:
postinor nie je abortivum a keby sa stalo, ze je uz vajicko uhniezdene, neublizi plodu

Soraja

natasha nestresuj, tak pokial ja viem, tak po uziti postinoru nemusis dostat menzes do 7.dni. Mala by si dostat menzes najneskor 5 dni po ocakavanom termine menstruacie. Ak ti menzes meska viac ako 5 dni, tak je rizoko, ze si tehotna. Ja som teiz uzila postinor davnejsie a aspon takto mi to vysvetlila lekarnicka. A co s atyka ucinkov na dieta, vraj nema ziadne. No nie som odbornik, pisem len co mi bolo povedane. Stane sa obcas aj nehoda, no dufam, ze to dopadne dobre. Daj vediet a menzes ti moze meskat aj zo stresov.