Nie som spokojna sama zo sebou,a chcem to zmenit...

Príspevok v téme: Nie som spokojna sama zo sebou,a chcem to zmenit...
sina2

Som velmi nespokojna sama zo sebou!mam blond vlasy,ale chcela by som mat tmave,len asi by sa mi to nehodilo k svetlejsej pokozke,obocie mi neni ani vidiet,mam dost pieh..neviem ..co mam zmenit na sebe aby som bola krajsia?myslite ze ked mam 165cm a 57 kg som este chuda alebo uz tucna ?lebo kazdy ma na to iny nazor.kamarat mi hovori ze by som mala schudnut,ini mi zase hovoria ze som taka aka mam byt..takze neviem..PORADTE PROSIM!aky melir by sa mi hodil na blondave vlasy?dik

tinka123456

kup si plavu farbu... je to nieco medzi blond a hnedou... a svetle obocie sa da lahko v kozmetickom salone krasne upravit a nafarbit :) co sa tyka tvojej vahy, tak podla mna je akurat... samozrejme, da sa schudnut cvicenim, ale nechudni umyselne, len si vyformuj postavu :) takze nech ta nenapadne, ze budes jest 2 jablka denne lebo dopadnes velmi zle... na pehy ti odporucam make-up alebo kryci krem od Vichy :) je to dost drahe ale prekryva dostatocne

smejko

tiez si myslim ze by si nemala ist na tmavu,skus iny odtien blond,no a kde je problem vyzeras podla opisu ako svedka:Da chudnut nemusis staci ako popracujes na postave nech je pekne pevna:)

natasha

Hmm ja som mala podobny problem ako ty. dlho som sa frbila na blon, lebo mam bledu pokozku a pehy, potom ma blond omrzela a chela som skusit nieco nove, ja som si dala ciernu farbu, hmm poviem ti osudova chyba. musela som si nechat vyrast vlasy. potom som to nechala na odbornika.Na vlasy mi hodil medenu farbu taku svietivu netusim odtien,ale je to super, a nechapem preco by si si mala pehy zakryvat, poznam chalanov krtorym sa strasne pacia pehy a idu sa zblaznit.Hmm a co sa tyka postavy?? no tak z toho mam depku i ja. odkedy som na VS len sedim doma za knihamy a pribram a vobec sa mi to nepaci :((

vonkajsiavyziva

no váha záleží od rozloženia postavy, a čo sa týka vizáže tak choď k vizážistovi, alebo si daj spraviť peroxidový melír, ten ti pôjde, pehy sa zakryjú dobrým make-upom a obočie sa dá zvýrazniť ceruzkou na obočie.

veronika

Ahoj , ja by som si na tvojom mieste nemenila farbu vlasov na tmavu pretoze ak mas bledu pokozku s kombinaciu s pehami tak to by vazne neslo.len si skus zmenit na inu blond , ozivit a obocie tiez zvyraznit v dobrom kozmet.salone ti napustia trvalejsou farbou , aj tvar obocia je dolezity.a kludne sa objednaj v nejakom salone krasy nech ti odskusaju aky make-up by sa ti hodil.a pehy??tie su castokrat velmi sexi!!!!

lucka

zmeniť vlasy je celkom dobrý nápad, ale choď k profíkovi, ktorý Ti poradí čo ti pristane.Neviem koľko máš rokov ale melír pridáva roky. Tiež doporučujem cvičenie.Chodín 2 x týždenne na aerobik a je to super. Odporúčam. Zmena je život tak dotoho. Čau

123456

vahu mas dobru... kazdopadne ti odporucam cvicenie... vo fitku... striedat s bajkom al. bruslami... vela chodze... to cvicenie ti nepomoze len k lepsej postave, ale ma velmi dobre ucinky na psychiku a posilnenie sebavedomia... to pisem z vlastnej skusenosti... potom pitny rezim.... min. 2 litre tekutin denne... pravidelne stravovanie kazde 3-4 hodky male porcie...